Rüyada otomobil çalınması, rüya sahibinin, yaşamını küllüyen değiştirmiş olacak son derece büyük girişimler yapmış olacağına, kendine yeni bir yaşam kurmuş olup eskisinden farklı bir iş bulmuş olarak yeni bir şeyler gerçeğe dönüştüreceğine, yardım edebileceği kurumlar ile erişime geçeceğine elinden lazım olan herşey ile yardımcı olacağına, çok iyi adımlar atarak daha güzel ve ruzurlu bir yaşama ereceğine işaret eder.  Rüyada Otomobil Çarpması

  Rüyayı gören şahsın, epeycedir harika çalışmalar gerçekleştirdiğine, bu vesileyle üzer yöneticileri kısımından son derece büyük yetkileri olan bir vazifeye getirileceğine, son derece büyük adımlar atacağına, son derece problemli vakitleri arkada bırakacağına, hüzünlerden, gerginlik ve ıstırapdan uzaklaşacağına ve çok ruzurlu bir yaşam yaşayacağına işaret eder.

  Rüyada Otomobil Çarptığını Görmek

  Rüya malikinin, iş yaşamında ve aile yaşamında yaşamış olduğu sorunları çözmüş olmasına son derece büyük katkı sağlayacak yüklü biraz paraya sahip çıkacağına delalet eder.

  Rüyada Otomobil Kaybetmek

  Rüyayı gören şahsın, iş yaşamında kazandığı, mutlu edici sonuçlara, bulunduğu mevkiye ve eline gelen paralara rağmen çok epeyce önce yaşamış olduğu saf ve hijyenik hissiyatları özlediğine, son derece büyük bir özlem duyduğuna, çok zor dönemler yaşadığına ve gün geçtikçe hüzününün arttığına işaret eder. Aynı vakitde, aile yaşamında epeyce önce yaşamış olduğu güzel günleri düşündüğüne ve bu biçimde çok hüzün duyduğuna işaret eder.

  Rüyada Otomobil Çaldırmak

  Çok epeycedir yapılan çalışmalar yardımıyla harika yerlere gelineceğine, sorunların çok bu günlerde sona ereceğine, büyük hüzünler yaşanan bir evrenin bittiğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın boş işlere harcanmış olacağına, aile içinde tartışmaların ortaya çıkacağına, epeyce önce ortaklık kurulmuş birisinden son derece büyük bir ihanet görerek çok çok miktarda ekonomik ve ruhsal ziyan uğranacağına ve son derece büyük hüzün gündeme geleceğine belirti eder.                                         

  in A