Rüyada otomobil çarpmış olması, rüya sahibinin hayat stili, hal, hareket ve tutumlarının çevresindeki insanlara elverişli olmadığına, bu halin değişik bir aile içerisinden veya gelenekden gelmiş olmasından kaynaklandığına ve arada çıkabilecek tatsızlıklara karşı hoşgörülü ve anlayışlı davranılması gerektiğine işaret eder. Rüya malikinin, daha sakin ve akıllıca davranmış olması gerektiği manasına çıkar.  Rüyada Otomobil Çarptığını Görmek

  İş yaşamında ve aile yaşamında parasal anlamda sorun çekilmiş olan günlerde asla umulmadık bir biçimde yüklü bir kadar paraya malik olunacağına, kısa müddetli de olsa ruzurlu bir yaşam gündeme geleceğine, meydana gelen borçların kapatılıp ziyanların giderilmiş olacağına ve aile içindeki atışma ve çatışmaların bir süreliğine ertelenmiş olacağına tabir edilir.

  Rüyada Otomobil Çarpmış olmasından Kurtulmak

  Rüyayı gören şahsın, aniden eline gelen parayı iyi bir biçimde değerlendirmiş olacağına, yaptığı yatırım yardımıyla daha çok kazanç sahip olacağına, sıkıntılarından feraha erip borçlarını bitirmiş olacağına ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına işaret eder.

  Rüyada Kendisine Otomobil Çarpması

  Rüya malikinin, yaşamını küllüyen değiştirmiş olacak, akrabası ve toplumsal etrafı ile arasındaki bağa büyük bir biçimde tesir edecek ve farklılığı bariz derecede ortada bir yaşam seçmiş olmasına sebep olacak bir olayla karşı karşıya geleceğine tabir eder. Aynı vakitde, rüya sahibinin, gireceği bir işin muvaffakiyetsiz olması veya vereceği bir lafın yerine getirilmemesinden dolayı son derece büyük bir sorununun içine düşmüş olacağına ve son derece büyük bir üzücü olayların gündeme geleceğine işaret eder.

  Rüyada Çocuğuna Otomobil Çarpması

  İş yaşamında ve aile yaşamında ortaya çıkacak ve son derece büyük değişikliklere yol açma işini gerçekleştirecek hadiseler ile karşılaşılacağına, son derece büyük ve derin dönüşümler geçirileceğine ve kaygı edilen vaziyetlerin düzelmiş olacağına delalet eder.

  Rüyada Otomobilin Kaza Yapması

  Rüya malikinin, yeni bir kentde veya ülkede eskisinden farklı bir işe girmiş olarak yeni bir yaşama başlayacağı manasına çıkar.

  in A