Rüyada otomobil kazası yapmış olmak, iyi manalara gelmiş olmaz ve hayırlı işlere işaret etmez. Rüya sahibinin tabiri caizse güvendiği dağlara kar yağması sebebiyle zor zamanlar yaşayacağına, işini kaybedeceğine ve işinden olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin hiçbir şeyin umduğu gibi gitmeyeceği, aklına dahi gelmeyenlerin başına geleceği ve korkularının, tedirginliğinin, kaygılarının de yersiz olmadığının anlaşılmış olabileceği hadiselerin gündeme geleceği manasına çıkar. Rüyada otomobil kazası , şayet rüyada kan çıkmış olmazsa çok hayra yorulması gereken bir rüya olmak suretiyle yorumlanır. Rüya sahibinin iş yaşamında son derece büyük ve çok akıllıca girişimler gerçeğe dönüştüreceğine, sorunlarını çözmüş olmak için adım atacağına, son derece büyük kazançlar sahip olacağına, çok daha ruzurlu bir yaşama ulaşıp daha güzel ve sağlıklı bir haneye çıkmış olacağına ve çok sağlıklı bir şahıs olacağına işaret eder.  Rüyada Otomobil Kazası Yaptığını Görmek

  Rüyayı gören kişinin muvaffakiyetsizlik yaşayacağına, maddi ziyana uğrayacağına, gelir kaybedeceğine, tekin olmayan işlere atılmış olarak elindekilerden olacağına ve şununla da kalmayarak can güvenliğini hiç muhakeme etmeden kendisini toparlanmış olmak uğruna hararetlere atacağına tabir edilir. İş yaşamında ve eğitim yaşamında son derece büyük ve hayırlı kararlar verileceğine, doğru ve karlı adımlar atılmış olacağına, bu adımlar yardımıyla iş ile alakalı hadiselerde hep bir adım önde olunacağına, yaşanan hüzünlerin nihayete ereceğine, gerginlikten uzaklaşılacağına, çok daha hayırlı yollara girileceğine, aile yaşamı ile alakalı çok güzel adımlar atılmış olacağına ve çok iyi kazançlar elde edileceğine işaret eder.

  Rüyada Otomobil Kazası Yapmış olan Birini Görmek

  Bahse konu olan insanın hiç de iyi vaziyetde olmadığına bilakis çok kötü hallerde olduğuna işaret eder. Başı dertte olan bir insanın varlığı ile yorumlanır. Bu insanın içerisinde olduğu koşullardan ötürü malının da canının da güvence olmadığı biçiminde açıklanır.

  Rüyada Otomobil Kazasında Yaralanmak              

  Rüyası esnasında otomobil kazasında yaralandığını gören şahsın rüyası, maneviyatının kötü durumla karşılaşmasına ve hissiyatlarının da çökmüş olmasına sebep teşkil edecek bir bilgi alacağına veya böylesine nahoş bir durumla karşı karşıya geleceğine işaret eder.

  Rüyada Otomobille Kaza Yapmak

  Rüyayı gören kişinin malını, parasını, canını öyleki kısacası yaşamını ve kendini hiç muhakeme etmeden tekin olmayacak bir işe yatırmış olmak için feda edeceği ve ne kaybetmiş olacağını bildiği halde bunu hiç umursamış olmayacak kadar gözünün döneceği manasına çıkar. Rüyayı gören şahsın, iş yaşamında çok daha güzel yerlere gelmiş olacağına, son derece büyük ve karlı çalışmalar sahip olacağına yalnız daha sonra sorunlu bir evreye girmiş olacağına, son derece büyük ziyanlar edeceğine, çok daha büyük problemler yaşayacağına ve büyük borçlar altında kalacağına tabir edilir.

  Rüyada Otomobil Kazası Atlatmak

  Bir beladan feraha ermeye ve bu melanetli vaziyetden maddi veya manevi yara alım yapmadan çıkmış olmaya yorumlanır. Rüya sahibinin idrakinde olmadan büyük bir badiren benzerine gelmiş olup, şükür ki oradan dönmüş olacağına işaret eder.

  Rüyada Trafik Kazası Yapmak

  Rüya sahibinin yaşayacağı, uğursuzluk ve talihsizlik olmak suretiyle kabullenilir ve şahsın büyük felaketleri neyse ki ufak sıkıntılarla atlatmış olacağına yorumlanır.

  Rüyada Trafik Kazası Geçirmek

  İş yaşamında veya aile yaşamında daha evvel yaptığı bir kusurdan, edilmiş bir kötü lafdan veya yapılan bir tartışmış olmadan dolayı rüyayı gören kişinin, son derece büyük bir hüzün yaşadığına, yaptıklarından ötürü çok pişman olduğuna, kendisi vicdanı ile devamlı tartıştığı halde bir çıkışmış ol yolu bulamadığına yorumlanır.

  Rüyada Trafik Kazası Geçirmiş olmak ve Ölmek

  Rüya malikinin, iş yaşamında veya toplumsal yaşamında yaptığı kimi şeylerden ötürü son derece büyük bir pişmanlık duyduğuna, son derece büyük bir hüzün yaşadığına, bu sebeple kendini hiç affetmediğine ve bundan sonra yapacaklarında bu vaziyeti göz önüne alacağına işaret eder.

  in A