Rüyada otomobil satmış olmak, gerçek hayatda elindeki malı ya da parayı kaybeder. Bu rüya kimi meşakkatlardan geçmeye ve sorunlu bir evreye girildiğine delalet etmektedir. Otomobil satmış olmak, insanların eleştireceği ve kınayacağı eylemlerde bulunmuş olmak, kimi sorunlara girmiş olmak, maddi meşakkatlar yaşamaktır; ama çekilmiş olan sorunların bir müddet devam edip daha sonra bitmiş olacağına ve bu evrenin geçici olduğuna da işaret etmektedir. Kimi zaman da otomobil satmış olmak, ibadetleri terk etmeye, namazı bırakmış olmaya ve yalandan şahitlik etmeye yorumlanır.



  Rüyada Otomobil Almış olduğunu Görmek

  Bu rüya değişik biçimlerde yorulmuş olabilir. Kimi yorumculara göre otomobil alım yapmak, gelir sahip olmaktır. Bu rüyayı görenin geçimi basit olur ve bolluku artar. Gene bu rüyayı gören çalışmış olma yaşamında muvaffakiyetli olur, eline oldukça yüklü bir ganimet geçer. Bu şekilde bir rüya görenin arzu ve dilekleri gerçekleşir ve tez zamanda bütün sorunlarından kurtulur.

  Rüyada Otomobili Hesaplıya Sattığını Görmek

  Rüyası esnasında otomobilini çok hesaplıya satmış olan şahıs eline gelen fırsatları değerlendirmiş olamaz ya da istediği kadar gelir sahip olamaz. Bu rüya bununla birlikte iş yaşamında karşılaşılacak meşakkatlara delalet etmektedir. Gene kimi tabircilere göre o evrenin ucuzluk ve bereket içinde geçmesine tam aksini muhakeme eten âlimlere göre ise pahalılığın artmasına, insanların geçim derdine delalet eder.

  Rüyada Otomobile Bindiğini Görmek

  Rüyada otomobile binen iş yaşamında terfi eder ve bir camiae amir olur. Bu rüya yükselmiş olmaya, çalışmış olma yaşamında muvaffakiyetli olmaya, ticaretle uğraşanlar için muvaffakiyetli ve karşı yatırımlara, maddi masraftan feraha erip zenginleşmiş olmaya delalet etmektedir.

  Rüyada El Otomobili Görmek

  Rüyadaki el otomobili meşakkatle geçecek bir devir ve hüzüne delalet etmektedir. Bu rüya sahibi yaşamında kimi meşakkatlar yaşarmış ol. Gene el otomobili şahsın geçimini teminidir. El otomobili ile yük taşıyan şahıs geçimini sağlamak için oldukça çok çalışır fakat neticende eline kendisini dertten kurtarmış olacak kadar para geçer.

  in A