Rüyada otomobilin çalındığını görmüş olan kişi istediği yolculuğa çıkmış olamaz. Bu rüya, size göre hayırlı olmayacak bir işe girişmiş olacağınıza, tez zamanda bir iş geziyi yapmış olacağınıza, elinizden çıkmış olacak biraz mal ya da paraya, yaşayacağınız küçük çaplı sorunlara veya seyahate çıktığınızda yarıda bırakmış olup dönmüş olmak zorunda kalmış olmanıza da tabir edilir.  Rüyada Otomobilin Kaybolduğunu Görmek

  Bu şekilde bir rüya gören kimsenin yaptığı bir iş bozulduğu için ziyan eder. Bu rüya gören şahsın yaşayacağı kimi problemlerin göstergesidir. Otomobili kaybolmuş olan şahsın elinden biraz para çıkar ya da borçlarından ötürü sorun yaşarmış ol.

  Rüyada Çalınan Otomobili Bulmak

  Rüyası esnasında çalınan otomobilini bulmuş olan kimse umut ettiği bir mevzuda asla ummadığı bir yardıma ulaşır. Bu rüya, gören kimsenin başına gelmiş olacak sevinç verici bir hadiseye, son derece sevindirici bir bilgi almaya, ummadığı şahısdan kavuşacak bir nimete, eline gelecek mala ya da paraya, dertten sonra ferahlamaya, hüzünden sonra sevince işaret eder.

  Rüyada Otomobil Çalmış olan Şahıs Görmek

  Rüyada otomobil çalmış olan şahısı, haram yiyen ve yaptığı işlerin meşruluğuna bakmayan hilekar bir kişidir. Bu rüya sizlerin de yakında bu şekilde bir kimse ile karşılaşacağınıza ve ondan size ulaşmış olacak bir ziyana delalet eder. Otomobil hırsızı görmek, malınıza sahip olmaya çalışan ve size göre kötü şeyler planlayan bir adam manasına da gelmiş olmaktadır.

  Rüyada Otomobil Çalmak

  Rüyada otomobil çalmış olan şahıs, haram yer ya da gayri meşru bir mal sahip olar. Bu rüya görmüş olan kimse için yapılan bir ikazdır. Tutumlarınıza dikkat etmeniz gerektiğini aksi halde problem yaşayacağınızı ve kimi problemlerle yüz yüze geleceğinizi gösterir.

  Rüyada Bir Bayanın Otomobil Çalması

  Rüyada otomobil çalmış olan bayan, kötü komşu ya da hilekar bir dosttur. Bu rüya sahibi bu şekilde insanlarla muhatap olur ve onların yaşatmış olacakları kötülüklere maruz kalır.

  in A