Rüyada otomobilin çalınması; iyi ve hayra yorulması gereken bir rüya olmak suretiyle yorumlanır. Kişi, kusurlarının idrakine vararak bunları düzeltmiş olma yoluna gidecektir. İşleri kötüye gitmiş olmadan evvel tedbirler alım yapmaya hazırlanmış olacak olan bu kimse, radikal değişiklikler ile yaşamını en baştan kurmuş olmaktan dahi çekinmeyecektir. Neticende bütün yapmış oltukları doğru çıktığında ve ileri görüşlülüğü fark edildiğinde takdir edilerek, cemiyet kısımından da hürmetin ve üstün bir mevzuma gelecektir.  Rüyada Otomobil Çaldırmak

  Rüyada otomobil çaldırmış olmak, şahsın saflığına ve aymazlığına delalet etmektedir. Dünya ile bağlantısını zayıflatmış ve yaşamaktan usanmış bir tavır içinde olan şahıs, hakkının yenilmiş olmasına de artık hoşgörüyle yaklaşan biridir. Her şeyi boşvermiş haldeki bu şahısı daha da kötü vaziyetler ve meşakkatlar beklemiş olmaktadır. İnsanlarca kullanıldığını bilmiş olup gördüğü halde dahi, hayat çabasını girmiş olmayacak olan rüyayı gören kişi, yaşadıklarını anlamlarından birine göre hak edecektir.

  Rüyada Otomobil Kaybolması

  Rüyada otomobilin kaybolduğunu görmek, parayı gereksiz yerlere harcayıp tüketip lüzumsuz harcamış olmaya delalet etmektedir. Elinde büyük bir serveti bulunmuş olan bu kimse, parasının kıymetini bilmeden harcamış olarak kendini zor bir hale sokacaktır. Daha sonra pişmanlık yaşayacak olsa da, son pişmanlık fayda etmeyecektir ve gidenler hiçbir vakit geri gelmeyecektir.

  Rüyada Otomobil Lastiğinin Çalınması

  Rüyada otomobil lastiğinin çalındığını görmek, şahsın yaşamış olduğu yerle alakalı olmak suretiyle tabir olunmuştur. Yaşamış olduğu memleketi veya haneni çok benimsemiş olan bu kimse, hiçbir vakit muhitinden taşınmayı, semtsini terk etmeyi aklına dahi getirmiş olmayacak. Bu rüyayı gören kimseler, epeyce aynı hanede yaşayacaklardır.

  Rüyada Otomobil Çalınması Ve Bulunması

  Rüyada otomobilin çalındıktan sonra bulunmuş olması, gündeme gelecek muhtemel gelgitli olayların işaretçisidir. Şahıs ruhsal cepheden sorun içindedir ve hiç bir söylediği öbürünü tutmuş olmamaktadır. Ayrıyeten psikolojisi kusurlu olduğundan çok kısa bir süre memnun ve sevecen tavırlı iken aniden mutsuz ve ıstıraplı olma ihtimali var.

  in A