Rüyada arı öldürmüş olmak, mal kaybına işaret eder. Rüyayı gören kişi bilhassa iş yaşamındaki hata seçenekleriyle ziyan uğrar ve mallarını, parasını yitirme riskiyle karşılaşır. Kimi rüya yorumcularına göre rüyada arı öldürmüş olmak, hasımlara korku salmaya delalet eder. Rüyayı gören kişi onlara karşı üstünlüğünü gösterir ve onları tesirsiz hale getirir. Ayrıyeten hayırlı işlere tabir edilir. Yalnız umumi kabul edilen görüşe göre, olumsuz hadiseler gerçekleşecektir.  Rüyada Arı Öldürmüş olmaya Çalışmak

  Rüyada arı öldürmüş olmaya çalışmış olmak, kimi girişilen işlerde neticeye gidememek manasına çıkar. Çok arzulanılan ve epeydir beklenen şeyler hüsranla sonuçlanacak ve rüyayı gören kişi neticesinde pes edecektir. Rüyayı gören kişinin yapacağı işler bazılarını kızdırmış olacak ve karşı aksi tavır takınmalarına sebep olacaktır.

  Rüyada Arı Sokması

  Rüyada arı sokması, karşılaşılacak sorunlu günlerin peşinden rahata erişmiş olmaya delalet eder. Rüya maliki, bir müddet problemlerle boğuşmuş olacak ve zor günler geçirecektir. Bu halde manevi cepheden yıpranacaktır. Yalnız bu sorunlu günlerin peşinden yeni bir girişim yapmış olup güzel günlere doğru bir yöneliş başlayacaktır. Rüyayı gören kişi artık keyifli günler başlayacaktır.

  Rüyada Arı Görmek

  Rüyada arı görmek, alim bir kişiliğe tabir edilir. Rüyayı gören kişi insanlara yaptığı yardımlarıyla bilinir. İhtiyaç duyduğu insanlara yaptığı hayırlar şahsın dualar alım yapmasını sağlayacak ve manevi hissiyatlarını güçlendirmesini sağlayacaktır. Kendini bu stil işlere adayarak memnun olan birisi olacaktır. İnsanların görüşüne kıymet verdiği, malumatları insanların faydasına olan birisi olacaktır.

  Rüyada Eşek Arısı Öldürmek

  Rüyada eşek arısı öldürmüş olmak, zor işlerin başarmak manasına çıkar. Rüyayı gören kişi büyük gayret istemiş olan işleri kolayca halledecek ve bu işlerden kazanımlar sağlayacaktır. İş yaşamında muvaffakiyetli olması, patronlar kısımından fark edilmesine ve terfi etmesine yardımcı olacaktır. Yalnız mutlu edici sonuçları bazılarının zoruna gidebilir. Bu halde rüyayı gören kişinin dikkatli olması gerekir zira ziyan verebilmiş olacak insanlar etrafında üreyecektir.

  in A