Rüyada arı sokması, rüya sahibinin, iş yaşamında gerçeğe dönüştüreceği işler, meydana koyacağı mahsüller ve göstereceği çabalar yardımıyla üzer yöneticiler kısımından takdir alarak işyerinde çok yüksek bir mevkiye geçerek çok maddi kazanç sağlayacağına ve evinde sürekli maddi ve manevi rahatlığın hüküm sürmüş olacağına belirti edilir.  Rüyada Arı Öldürmek

  Rüyada arı öldürmüş olmak, rüyayı gören kişinin, iş yaşamında veya aile yaşamında çok sevindirici olaylara ve vaziyetlere yol açma işini gerçekleştirecek beklenmedik bir haber alınacağına işaret edilir. Rüyayı gören şahsın, yaşam içinde çok sevilmiş olan birisi olması sebebiyle çevresindeki kimi insanlarca çekilemediğine tabir edilir.

  Rüyada Eşekarısı Sokması

  Rüyada eşekarısı sokması, insanlarca sevilmeyen, kötü ve dedikodu yapmış olmayı sevmiş olan bir bayandan dolayı iş yaşamında ve aile yaşamında problem yaşamaya ve insanlar ile tartışmış olup kötü ve antipatik vaziyetlere düşmüş olmaya yorumlanır.

  Rüyada Kara Arı Sokması

  Rüyada kara arı sokması, rüya sahibinin, iş yaşamında son derece büyük adımlar atacağına, harika yerlere gelmiş olacağına ve hayırlı şahıslar ile iş yapmış olacağına yalnız bu vaziyetlerin ufak bir hüzünden sonra gündeme geleceğine ve kısa müddetli bir sıkıntın başgöstereceğine yorumlanır.

  Rüyada Arı Görmek

  Rüyada arı görmek, iki farklı biçimde değerlendirme yapılır. Rüya sahibi bir çiftçi ise, işlerinde harika hadiseler ve vaziyetler ile karşı karşıya geleceğine ve azıcık harcamış olmasına rağmen son derece büyük kadar mahsül alacağına delalet edilir. Rüya maliki, çiftçilik ile uğraşmıyorsa şayet, yaptığı işlerden veya iyi ve herkes kısımından sevilmiş olan bir şahıs olmasından dolayı kendini çekemeyen insanlar olduğuna ve devamlı olmak suretiyle rüyayı gören kişi hakkında kötülük düşündüklerine yorumlanır.

  Rüyada Eşekarısı Görmek

  Rüyada eşekarısı görmek, rüya sahibinin yaşamında çetin ve katı kişiliği ile tanınmış olan, insanlar arasında korku salmış ve hemen hemen kabadayı olmak suretiyle yaşamını sürdürmüş olan bir şahıs bulunduğuna delalet edilir.

  in A