Rüyada arı görmek hayra yorulur, maddi ve manevi rahatlık manasına çıkar. Rüyası esnasında arı görmüş olan kimse iş yaşamında da aile yaşamında da çok memnun ve muvaffakiyetli olacak anlamına gelir. Rüyayı gören kişi bilhassa de iş yaşamında rekabet ettiği kişilere karşı açık farkla muvaffakiyetler ve muzafferiyetler sahip olacak, evliliğinde ve hususi yaşamındaki saadeti ile tüm insanların imrenerek baktığı birisi olacak anlamına gelir. Rüyada arı görmek şahsın yaşamının çok güzel, hayatının de uzun olacağına işaret eder. Rüyada arı kovanından arıların içeri girmiş olup çıkmış olması kazancın bol olacağına, hiç yokluk veya darlık çekilmeyeceğine bolluk içinde bir hayata işaret eder. Rüyada arıyı bir çiçeğe konmuş olmak suretiyle görmek, çağrısız fakat sevilmiş olan bir konuğun gelmiş olması manasına çıkar.  Rüyada Arı Soktuğunu Görmek

  Rüyada arı soktuğunu görmek aslında güzeldir, bolluk, rızık ve mülk sahibi olmak manasına çıkarken, rüyayı gören kişinin yiyip içeceği şeylerde birinin veya birilerinin gözü olduğu manasına çıkar.

  Rüyada Arı Öldürdüğünü Görmek

  Rüyada arı öldürdüğünü görmüş olan kimse beklemediği bir olay yaşayacak veya ani bir bilgi alacak anlamına gelir.

  Rüyada Çok Sayıda Arı Görmek

  Rüyada çok sayıda arı görmek hususi ve şahsi malumatların herkes kısımından öğrenilmesi manasına çıkar.

  Rüyada Arı Yakalamak

  Rüyada arı yakalamış olmak çok güzeldir, şahsın gerçeğe dönüştürmek istediği hayalleri için yakalayacağı fırsatlara delalet eder.

  Rüyada Büyük Bir Arı Görmek

  Rüyada büyük bir arı görmek iki farklı biçimde tabir edilir. Haneli bir bayanın veya haneli bir erkeğin rüyası esnasında büyük bir arı görmüş olması bir kız çocuğa delalet ederken haneli olmayanlar için babadan veya büyük baban kalmış olacak olan mülke işaret eder.

  Rüyada Kara Arı Görmek

  Rüyada kara arı görmek önem derecesi yüksek olmayan, tez zamanda olumlu yönde neticelenecek olan sıkıntıya delalet eder.

  Rüyada Bal Arısı Görmek

  Rüyada bal arısı görmek erkekle yorumlanır. Hayırlı çocuk veya hayırlı benzer manasına çıkar.

  in A