Rüyada dostunu hamile görmek, rüyayı gören kişinin, iş yaşamında son derece problemli ve sıkıntılı devirler yaşayacağına, son derece büyük ziyanlara uğrayacağına, almış olduğu bütün tedbirlerin yetersiz kalmış olacağına, bu problemlerin ve sorunların aile yaşamına da aks etmesi ile son derece büyük hüzün duyulacağına ve rüya sahibinin ağızının tadının kaçacağına işaret eder.  Rüyada Dostunun Hamile Olduğunu Görmek

  Rüya malikinin, rüyada hamile olmak suretiyle gördüğü dostuna uzaklardan hayırlı bir havadis gelmiş olacağına, bu havadisin çok sevindirici olaylara sebep olacağına ve çok miktarda para kazandıracağına işaret eder.

  Rüyada Dostunun Hamile Olduğunu Duymak

  Rüyada görmüş olunan dostın son derece büyük işlere imza atacağına, son derece başarılı olup son derece büyük kadar maddi kazanç sağlayacağına ve çok sevindirici işlere imza atacağına işaret eder.

  Rüyada Hamile Olan Dostunu Görmek

  Görmüş olunan dostın çok güzel ve hayırlı işlere girmiş olacağına ve bu işlerde son derece büyük mutlu edici sonuçlara imza atıp harika yerlere gelmiş olacağına, bütün sorunlarının kısa bir müddetde yok olacağına, yaşamış olduğu hüzünlerin yerini mutluluğa bırakmış olacağına ve huzur dolu ve memnun bir evreye girmiş olacağına işaret eder.

  Rüyada Kadın Dostunu Hamile Görmek

  Rüyayı gören şahsın, iş yaşamında son derece büyük ve son derece sıkıntılı vaziyetler ile karşı karşıya geleceğine, pekçok şahısdan borç alarak sıkıntıları gidermiş olmaya çalışmış olacağına, yalnız sorununun giderek büyüyeceğine, bu sebeple rüyayı gören kişinin çok üzüntü duyacağına ve hemen hemen hasta olacağına tabir eder.

  Rüyada Kız Dostunu Hamile Görmek

  Yolunda giden işlerin aniden çok kötüye dönmüş olacağına, rüyayı gören kişinin yaşamında son derece büyük sorunlar göreceğine, iş yaşamında ve eğitim yaşamında problemler yaşayacağına ve hüzünlerinin ve sorunlarının daha da büyüyeceğine işaret eder.  Ve bu problemlerin akrabasına ve toplumsal yaşamına tesir ederek akrabası ve dostları ile atışma yaşayacağına da işaret eder.

  in A