Rüyada dostunun hamile olduğunu görmek, beklenmedik ani hadiselere havadis verdiği gibi, şahsın çok evvelden tohumlarını ektiği bir vaziyetin olgunluk kazandığını ve bugünlerde karşısına yeni bir fırsat olmak suretiyle çıkacağını da bildirir. Yenilik manasına da gelmiş olan rüya, işsizler için eskisinden farklı bir iş talihi, bekarlar için bir evlilik teklifi manalarına da gelir. Esas yaşamda da tanıdığı birinin hamile olduğunu gören şahıslar için sevdiklerinden gelmiş olacak güzel, son derece sevindirici bir evlilik, nişan ya da doğum bilgisi olarak da değerlendirmelenen rüya, umumilikle şahısı sevindirmiş olacak pozitif gelişmeler biçiminde yorumlanmalıdır.  Rüyada Tanımadığı Birinin Hamile Olduğunu Görmek

  Şahsın harika etüt etmeden bir işe girişeceğini ve büyük riskler alacağını bildirir. Bilhassa iş mevzusunda emin olunmadan adımlar atılmış olmaması gerektiğine dair ikazda bulunmuş olan rüya, bununla birlikte henüz evlenmemiş kimseler için hata beraberliklerin, sonradan pişman olunacak evlilik kararlarının alınacağının da işaretçisidir. Tanımadığı birini hamile gören erkekler ise, pişmanlık duymuş olacakları hata bağlantılar sebebi ile evliliklerini sarsar ya da aile içinde geri dönüşü zor problemler içine düşerler.

  Rüyada Kendinin Hamile Olduğunu Görmek

  Rüyayı gören kişinin büyük bir cesaretle atıldığı iş yaşamında önem derecesi yüksek gelişmeler yaşayacağı ve sonunda büyük paralar kazanç sağlayacağı bir evreye gireceğini delalet eder. Ekonomik manada büyük bir rahatlamış olma yaşanmasına az kaldığını ve şahsın azıcık daha sabır göstermiş olması gerektiğini de belirti eden rüya, haneli kadınlar için gebelik havadisi manasına da gelir. Rüyası esnasında hamile olduğunu görmüş olan kimse erkekse, son derece büyük bir gaflete düşüleceği mevzusunda şahsa yapılan bir ikaz manasına gelmektedir.

  Rüyada Dostunun Hamile Olduğunu Görmenin Psikolojik Tabiri

  Başkalarının yaşamlarına gıpta ile bakmış olan ve nazar eden kişileri dikkat çeken rüya şahsın şuuraltında anne olma dileğinin de bir aks etmesi olmak suretiyle kabullenilir. Dostunun hamile olduğunu görenler ara sıra esas yaşamda da gebe olan kimseler hakkında fikirlerini rüyalarında bu biçimde açığa vurabilirler. Çocuk maliki olmak istemiş olmanın, aile kurmuş olmaya çalışmış olmanın da dışavurumudur.

  in A