Rüyada dostunun öldüğünü görmek, rüya sahibinin, sağlığına çok dikkat eden, kâfi ve istikrarlı beslenmiş olan, spor yapmış olan, asap ve gerginlikten ırak durmuş olan birisi olduğu ve en küçük bir hastalıkta dahi derhal doktorun yolunu tuttuğu için çok uzun seneler sağlıklı ve kolayca yaşayacağına ve rahatsızlık yüzü görmeyeceğine işaret eder.  Rüyada Dostunun Öldüğünü Görmek ve Ağlamak

  Aile yaşamında ve toplumsal yaşamında çok huzur dolu olan, dostları kısımından çok sevilmiş olan, insanlara yardım etmeyi çok sevmiş olup tüm insanlara dayanak olan ve harika kalpli, hoşgörülü ve anlayışlı birisi olan rüyayı gören kişinin çok memnun bir yaşam sürmüş olacağına tabir eder.

  Rüyada Dostunun Öldüğünü Duymak

  Rüya malikinin, uzun seneler süresince sağlığına çok dikkat eden, rahatsızlık ve hijyen mevzularında hiçbir vakit ödün vermeyen ve beslenmiş olmasına çok ihtimam göstermiş olan birisi olduğuna ve ruzurlu bir yaşam sürmüş olacağına işaret eder.

  Rüyada Dostunun Ölüm Havadisini Almak

  İş yaşamında ve eğitim yaşamında yapmayı murad ettiği ve hayal ettiği şeylere ulaşmış olmaya çalışmış olan rüyayı gören kişinin, istediği şeylere bu biçimde kavuşamayacağına ve yolun neticesinde pişman olacağına, amaçlarına ulaşmış olmak ve huzura ve rahata ermek için değişik ve yeni bir yol denemiş olması gerektiğine delalet eder.

  Rüyada Ölmüş Dostunu Görmek

  Rüyayı gören şahsın, özlem duyduğu birisine kısa bir zamanla ereceğine ve iş yaşamında ve aile yaşamında yaşamış olduğu özlemlerin nihayete ereceğine tabir eder.

  Rüyada Birinin Öldüğünü Görmek

  Rüyayı gören şahsın, içerisinde olduğu ruhsal hale bağlı olmak suretiyle değişik biçimlerde tabir edilmektedir. Sevilmiş olan bir tanımış olduğun veya ahbabın öldüğünü görmek, iş yaşamında son derece problemli vakitler geçirileceğine ve büyük parasal ve manevi sorunlar çekilmiş olacağına işaret eder. Aynı vakitde, yapılan bir kusurdan dolayı iş yaşamında son derece büyük ziyana uğramaya işaret eder.

  in A