Rüyada arkadaşla atışma etmek; şahsın cemiyet kısımından göreceği tepkilere yorumlanır. Umumi olmak suretiyle, cemiyet nezdinde tanınmış olan ve sevilmiş olan biri olan bu kimse, yapacağı işlerin sonuçunda belki de hata anlaşılmalara da maruz kalmış olarak, itibar kaybedecektir. Şahsın yaşayacağı bu vaziyet fazlasıyla üzücü olacaktır. Ayrıca, rüyası esnasında arkadaşla dövüştüğünü gören şahısı bu günlerde uğursuz bir havadisin beklediği de tabir olunmuştur.  Rüyada İş Dostuyla Atışma Etmek

  Rüyada iş dostuyla dövüştüğünü gören şahsın iş yaşamında pozitif değişiklikler gündeme gelecektir. Bu kimse, monotonluktan ve tekdüze olmaktan çıkmış olarak alacağı daha cesur kararlarla büyük işler yapmış olma yolunda önem derecesi yüksek adımlar atar. Arka tarafına dönmüş olup baktığında gurur duyacağı bir manzara bırakmış olmak şahsın en büyük dileği olacaktır. Kişi, çalışmış olmayı daha da çok sevmiş olan birine dönüşmüş olarak tam bir işkolik olacaktır. Rüyanın olumsuz yanı ise, şahsın işine aşık olduğu bu süreçte akrabasını ve kendini sevmiş olan şahısları ihmal etme ihtimalidir.

  Rüyada Yakın Arkadaşla Atışma Etmek

  Rüyada yakın arkadaşla atışma eden şahıs, yaşam gayesi içinde kimi kıymetlerini ve olgularını bir kenarı bırakacaktır anlamına gelir. Kişi, çıkar etme yolunda ilkelerinden vazgeçecektir. Bu da etrafının, rüyayı gören kişiyi tanımış olmasını zorlaştıracaktır. Çevresinden alacağı tepkiler ile toplumsal yaşamında şahsın kimi sorunlar yaşaması son derece büyük bir olasılık haline gelecektir.

  Rüyada Arkadaşla Küsmek

  Rüyayı gören kişinin içine gireceği kırılgan bir yapının işaretçisidir. Çevresindeki insanlarca devamlı zaafı kollanan bu kimse, bilhassa de hasımlarını görmekte zorlanmış olmaktadır. Araya bu hasımlar kısımından ekilecek fitne ve fesat tohumları, şahısı çok derinden yaralayacaktır. Büyük bir buhran sürecine girmiş olacak olan bu şahıs, yaşamının baştan aşağı değişmiş olmasını izlerken elinden çok da çok bir şey gelmeyecektir. Eli kolu sanki bağlı kalacaktır ve hiçbir şey yapmış olamaz hale gelecektir.

  in A