Rüyada dostlarımı görmek, hayır, uğur, talih ve talih anlamına gelir. Rüya sahibinin kazanımlarının bol, muvaffakiyetlerinin ve zaferlerinin devamlı, yiyip içeceği şeylerin ferah, imkânlarının da limitsiz olacağı manasına çıkar. Şebekeyiz tadı, mülk sahibi olmak, bereket, bolluk, gösterişli, rahatlık ve konfor içinde yaşamaya, sağlıklı kalmış olmaya, gönül hoşluğu içinde olmaya, korkulu durumlardan, kaygılardan, karasızlıktan ve karamsarlıktan da feraha ermeye işaret eder.  Rüyada Eski Dostlarımı Görmek

  Rüya sahibinin özlem duyduğu ve tabir caizse gözünde tüten kimi insanların hasretini çektiğine ve onları görme dileğinin çokluğu sebebi ile bunun şuuraltına yerleştiğine ve rüyalarına girdiğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin aklından hiç çıkarmadığı ve devamlı hayal ettiği birileri olduğu manasına çıkar.

  Rüyada Sınıf Dostlarımı Görmek

  Rüyada sınıf dostlarımı görmek de benzerlik gösterecek biçimde yorumlanır ve rüya sahibinin epeycedir görmediği yakınlarına, arkadaşlarına, dostlarına veya aile fertlerine işaret ettiği biçiminde kabullenilir. Rüyayı gören kişi onlara ulaşmak için gün saymış oluyor, heyecanlanmış oluyor ve sabırsızlanıyor anlamına gelir.

  Rüyada Sevmiş olduğum Dostlarımı Görmek

  Rüya sahibinin güzel ve son derece sevindirici havadislerle karşılaşacağına, rahatlayacağına, ferahlayacağına, ümitlerine, hayallerine ereceğine, dileği gerçekleşeceğine, gönül hoşluğu yaşayacağına, memnun olacağına, hafiflemiş olacağına, kendini çok huzur ve saadet içerisinde hissedeceğine tabir edilir.

  Rüyada Eski Okul Dostlarımı Görmek

  Rüya sahibinin haberleşmeni kopardığı, küs olduğu veya husumet güttüğü kişilerle barışmış ol sağlayacağına, bir daha buluşacağına, eskisi gibi birlik, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi muhabbet duyduğu kişilerle arasındaki kırgınlığı bitirecektir diye tabir edilir.

  Rüyada Okul Dostlarını Görmek

  Rüya sahibinin yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinmiş olacağına, eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerletmiş olacağına, onlarla iyi geçim halinde olacağına, daha sık buluşacağına, beraber kâh ağlamış olacağına kâh güleceğine delalet eder.

  in A