Rüyada dostlarını görmek, rüya sahibinin, dostları ile arasındaki hürmetinin, sevginin, birlik ve beraberliğin ne kadar güclü olduğuna, hiç kimse kısımından bozulamayacağına ve bütün dostlara bir biçimde büyük faydalar sağlayacağına delalet eder. Aynı vakitde, rüyayı gören kişinin, yaşam içinde karşılaşabileceği ve yaşayabileceği sorunlu ve sıkıntılı vaziyetlerden dolayı son derece büyük kaygılar duyduğuna işaret eder.  Rüyada Dostlarını Yitirmek

  Rüyayı gören şahsın, geçmişine, geçmişte yaşamış olduğu hadiselere ve şahıslara çok özlem duyduğuna, eski günlerine tekrar gelmek ve o günleri tekrar yaşamak, içinde dert kalmış olan şeyleri gerçeğe dönüştürmek ve çok muhabbet duyduğu kişiler ile tekrar zaman geçirmek istediğine delalet eder.

  Rüyada Dostlarını Öldürmüş olmak

  Rüya malikinin, iş yaşamında kazandığı büyük muvaffakiyetler ve çok miktarda paralar yardımıyla çok sevdiği ve kıymet verdiği dostlarına yardımcı olacağına, sorunlarının çaresi için önayak olacağına, dertlerinin çözülmüş olmasında akıl vereceğine ve parasal olmak suretiyle da son derece büyük bir dayanak vermiş olacağına işaret eder.

  Rüyada Dostlarını Dövmek

  Rüyayı gören şahsın, iş yaşamında veya toplumsal yaşamta dostluk ettiği bir şahsın, epeycedir sürüp giden bir sıkıntını çözmüş olmak için önayak olacağına, suçlandığı bir vaziyetde aklanmış olmasını sağlayacağına ve iş yaşamındaki bir kusurunu kapatmış olarak kötü vaziyetlere düşmüş olmasını engellemeye çalışmış olacağına işaret eder.

  Rüyada Dostlarını Atışma Ederken Görmek

  Rüyayı gören şahsın, yaşamta kıymet verdiği ve sevdiği dostlarının bir şahsa ait bir sır hakkında konuştuklarını göreceğine, bu sebeple dostları ile mevzu ile alakalı olmak suretiyle tartışmış olacağına ve iki kısımında çok üzüntü duyacaklarına işaret eder.

  Rüyada Dostlarını Hamile Görmek

  Rüya malikinin, dostlarının müşterek olmak suretiyle yapacağı bir iş hakkında son derece sevindirici bir bilgi alacağına, bu iş mevzusunda dostlarına son derece büyük bir dayanak vermiş olacağına ve yapabileceği bütün yardımı yerine getirmiş olacağına yorumlanır.

  in A