Rüyada asansöre binmek, sevinç manasına çıkar ve rüyayı gören kişinin ekmek parası kazandığı işinde alaylı değil mektepli olacağı öyleki o mevzu üstünde tahsil yapacağı ve uzmanlaşacağı bu vesileyle işini layığıyla yerine getireceği ile tabir edilir. Rakiplere karşı sürekli bir adım önde olmaya, muzafferiyetler sahip olmaya, her işi başarmaya ve işleri büyütmüş olmaya tabir edilir.  Rüyada Asansöre Bindiğini Görmek

  Rüyada asansöre bindiğini görmüş olan kimse, gözünü diktiği yere ulaşmış olacak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin çok çalışkan, hırslı ve azimli olduğuna bu vesileyle çabalarının bedelini alacağına, mesleğinde kendini tatmin ve memnun edecek noktaya gelmiş olacağına işaret eder.

  Rüyada Asansörle Çıkmak

  Rüyada asansörle çıkmış olmak veya asansörle katları çıkmış olmak, amaça emin adımlarla ilerlemiş olmaya işaret eder. Rüya sahibinin şuurlu olmak suretiyle ve deneyimleri yönünde hareket ederek istediği mutlu edici bir sonucu sahip olacağına ve harika bir kariyeri olacağına yorumlanır.

  Rüyada Asansörde Kalmak

  Rüyada asansörde kalmış olmak, rüya sahibinin arkadaş sandığı şahısların kendine ihanet edeceğine ve kendinin de bu hale çok içerleneceğine ve duygu yüklü olmak suretiyle yıkılacağına işaret eder. Bu vesileyle şahıs, kim arkadaş kim hasım daha güzel anlayacaktır diye tabir edilir.

  Rüyada Asansör Düşmesi

  Rüyada asansör düşmüş olması, işlerin yarım kalmış olmasına, program ve planların gerçekleşmemesine ve rüya sahibinin hayatıyla alakalı yaptığı gerek kısa vadedeki gerek uzun vadedeki planlarının iptal olmasına işaret eder.

  Rüyada Asansöre Binmek Yukarı Çıkmak

  Rüyada asansöre binmek ve yukarı çıkmış olmak, iş yaşamında gerçekleştirilecek çalışmalar, ortaya konmuş olacak planlar ve yapılacak işlerden son derece büyük muvaffakiyet kazanmaya, muvaffakiyetinin dikkat çekmiş olması ile yöneticiler kısımından terfi ettirilmeye ve harika kazanç getirmiş olan ve huzur olan yeni işte çok huzur dolu ve memnun olunacağına ve mutlu edici sonuçların sürmüş olacağına işaret eder.

  in A