Rüyada asılmış olmak, birkaç biçimde ansızın tabir edilebilmektedir. Örneğin; işinde iyi olmak istemiş olan şahısların kendisi sahalarında uzmanlaşacağına ve istemiş oldukları mutlu edici bir sonucu yakalamış olacağına belirti ederken hapis olanın özgürlüğüne ereceğine veya bin bir güçlükte geçinmiş olan birinin kötü hallerde kalmış olacağına ve çabalarının takdir görmeyeceğine tabir edilir. Rüyada asılmış olmak bununla birlikte insanlar arasındaki dayanışma yardımıyla şahısların iyilik bulmuş olmasına yorumlanır.  Rüyada Asıldığını Görmek

  Rüyada asıldığını görmek, rüyayı gören kişinin amaçlarını gerçeğe dönüştürmek için büyük fırsatlarla karşı karşıya geleceğine, talihinin ve bahtının açık hale geleceğine, ticaretinde ehil şahıslar arasına girmiş olacağına, mutlu edici sonuçları ile konuşulacağına ve arka tarafından kendisisi ile gururlanmış olacak ve övgü dolu laflar edecek kişilerin çok olacağına delalet eder.

  Rüyada Asılmış olan Birini Görmek

  Rüyada asılmış olan birini görmek, rüya sahibinin dünya hayatı üstünde kazanımlarının çok yüksek olacağı, makamının da sarsılmaz kadar dayanıklı ve güvence altında bulunacağı manasına çıkar. Şahsın kariyerinin en üzer noktasına gelmiş olmayı başaracağı ve herkesi kendisine hayran bırakacağı biçiminde tabir edilir.

  Rüyada İdam Edilmek

  Bir şahıs rüyası esnasında kendinin idam edildiğini görecek olursa bahse konu olan insan halis niyetlerinin karşılıkını üzülmüş olarak ve pişman olmak suretiyle ödeyecek anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin kendini feda ettiği ve dertten feraha ermesi için kaba tabirle kendisini paraladığı bazıları sebebi ile başının çok ağrıyacağı, rahatının ve huzurunun da kaçacağı hadiselerle karşılaşacağına işaret eder.

  Rüyada Ceza Almak

  Rüyada ceza alım yapmak veya cezaya çarptırılmak sevinç manasına çıkar. Rüya sahibinin yaşamında hayırlı işlere sebep olacak kimi gelişmeler gündeme geleceğine şahsın beklentilerinin gerçeğe dönüşeceğine, işlerinin hep denk gideceğine ve meselelerinin kolayca çözüme kavuşacağına tabir edilir.

  Rüyada Dar Bitkisi Görmek

  Rüyada dar bitkisi görmek, malesef hiç de iyi manalara gelmiş olmaz ve rüya sahibinin musibetlerle karşı karşıya geleceğine, mutsuz, hüzünlü ve hasta olacağına yorumlanır.

  in A