Rüyada asit görmek, rüya sahibinin malının ve parasının zara olacağı, işlerinin menfileşeceği, karşısına da muvaffakiyetlerinin azalmış olmasına ve kazanımlarının düşmüş olmasına sebep teşkil edecek aksaklıkların çıkacağı manasına çıkar. Rüyayı gören kişinin yaşayacağı şanssızlıklara, uğursuzluklara, melanetli hadiselere ve bu vaziyetler karşısında içine düşeceği düş kırıklıklarına yorumlanır. Rüyayı gören kişi kendini mutsuz ve muvaffakiyetsiz edecek hadiseler yaşayacak anlamına gelir.  Rüyada Asit Yağmuru Görmek

  Rüya sahibinin sağlığından olacağına, keyfinden ve neşesinden kaybedeceğine, kuvvetten ve takatten düşmüş olacağına, işlerinin bozulmuş olacağına, ticarette büyük bir itibar kaybedeceğine tüm bunların da peş peşe gelmiş olması sebebiyle rüyayı gören kişinin büyük bir buhrana girmiş olacağına işaret eder.

  Rüyada Asit İçmek

  Rüyayı gören kişinin hem kesesine, hem vücutuna, hem de psikolojisine önem derecesi yüksek düzeyde ziyan vermiş olacak olaylarla karşı karşıya geleceğine, yaşamının alt üzer olacağına, güçlükünün de çoğalmış olacağına delalet eder ve büyük bir uğursuzluk yaşamaya işaret eder.

  Rüyada Asit Dökülmesi

  Rüya sahibinin ekonomik olmak suretiyle büyük bir darbe yiyeceği manasına çıkar ve rüyayı gören kişinin parasal olmak suretiyle zorluk içine düşeceğine, yokluk ve fakirlik göreceğine, bütün birikiminin de elinden kayıp gideceğine işaret eder. Çabaların zara olacağına ve kısmetlerin de kaçırılacağına yorumlanır.

  Rüyada Yüze Asit Dökülmesi

  Rüya sahibinin iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına, vefasızlık ve nankörlük göreceğine dolayısıyla üzülmüş olup hastalanacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin kimi hasımları olduğuna, kendine karşı yalan söylediklerine ve riyakâr davrandıklarına delalet eder ve bu hasımlardan gelmiş olacak tehlikelere belirti ettiği biçiminde kabullenilir.

  Rüyada Asitli İçecek Görmek

  Rüya sahibinin sağlığına ve kasasına ziyan vermiş olacak işler yapmış olacağına, hamlelerde ve teşebbüslerde bulunmuş olacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin fevri davranmış olarak kimi kararlar alacağı bunun karşılıkını de ekonomik manada önem derecesi yüksek düzeyde kuvvet kaybederek ödeyeceği manasına çıkar.

  in A