Rüyada aşk görmek hüzüne, ıstırapa ve mutsuzluğa delalet eder. Ama bu tabirde de aşkın ne şekilde görüldüğü önem derecesi yüksektir. Aşık olduğunuz şahısı görmek, size aşık olan şahısı görmek, birbirine aşık insanlar görmek gibi çoğaltılabilir. Rüyada sevgilisini başka bir şahıs ile görmüş olan kimse, erkek ise sevmiş olduğunuz bayanın size çok sadık olduğuna işaret eder. Rüyada sevgilisini başka bir şahıs ile görmüş olan kimse, bayan ise dikkat etmeniz gerektiğine, sevgilinizin gözünün dışarılara kayabileceğine işaret etmektedir.  Rüyada Aşık Olmak

  Rüyası esnasında aşık olduğunu gören şahısı esas yaşamında hüzün, ıstırap, mutsuzluk ve rahatsızlık gibi şeyler beklemiş olmaktadır. Rüyası esnasında aşık olup ölmüş olan şahıs, esas yaşamda sevdiğine kavuşamayacak biçiminde tabir edilir. Rüyası esnasında aşık olup ölmüş olduktan sonra tekrar dirildiğini görmüş olan kimse, esas yaşamda sevdiğine kavuşacaktır anlamına gelir. Rüyanızda bir şahıs size seni sevmiş oluyorum diyorsa gerçek hayatınızda bahse konu olan insanın size büyük acı veren durumlar çektirmiş olabileceğine işaret eder.  Rüyada bir şeye karşı aşkın sevgi göstermiş olmak, şahsın dini olmak suretiyle tam olmadığına bu günlerde gaflete düşmüş olabileceğine işaret eder.

  Rüyada Aşk Mektubu Almak

  Rüyada aşk mektubu alım yapmak, rüyada aşk mesajı alım yapmak, aşk mektubunu görmek ve okumuş olmak aynı biçimde tabir edilmektedir. Rüyası esnasında bunlardan herhangi birini gören insan bu günlerde neşeli, güzel, sevinç ve rahat bırakan bir bilgi alabilir. Rüyanızda aşk mektubu yazmak da bir dostunuza veya bir dostunuza bu günlerde büyük bir iyiliğinizin dokunmuş olacağına, onu çok memnun edebilecek bir eylemde bulunmuş olacağınıza işaret etmektedir.

  Rüyada Aşk Duyurusu Görmek

  Rüyada aşk duyuru ettiğini gören kimsenin yakın vakitlerde karşı karşıya geleceği bir sorun olup yaşamtan bunalmış olacağına ve etrafında hiç kimseyi görmek istemiş olmadan, ancak kalmış olmak istemiş olabileceğine işaret eder. Rüyada birisine ilan ı aşk edildiğini görmek, bir dostunuz veya bir dostunuz kısımından sizi memnun edecek bir havadis gelmiş olacağına veya bu şahsın güzel bir eylemde bulunmuş olup sizi çok memnun edeceğine delalet etmektedir.

  in A