Rüyada aşk görmek, rüyayı gören kişinin canının sıkılacağı, moralinin bozulacağı ve fazlasıyla üzüntü duyacağı hadiselerle karşılaşacağı manasına çıkar. Bu rüya, düş kırıklığı yaşamaya, hüzne ve ıstırapa düşmüş olmaya, gözyaşı akıtmış olmaya ve zor günler geçirmiş olmaya yorumlanır. Kişi, arama yaptığı rahatı bulmuş olmak için bir müddet daha çabalamış olmak zorunda kalmış olacak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin fazlasıyla üzüntü duyacağı havadislerle karşılaşacağı, ümitlerinin boşamış ol çıkacağı ve yaşama küseceği biçiminde tabir edilir.  Rüyada Aşk Yaşamak

  Rüyası esnasında aşk yaşadığını gören şahsın rüyası,hayatında olumsuz hadiseler gündeme geleceği, karmaşalar çıkacağı ve dolayısıyla şahsın kafasının karışacağı ve karar vermiş olmakta zorlanmış olup, belirsizlik içinde kalacağı manasına çıkar.

  Rüyada Âşık Olduğunu Görmek

  Rüyada âşık olduğunu görmüş olan kimse, yaşamından yana güzellikler ve hayır getirmiş olacak hadiseler yaşarmış ol, ayrıyeten karşısına kendini çok memnun edecek, kadrini değerini bilmiş olacak, onu hiç üzmüş olmayacak ve ancak bırakmış olmayacak kimseler çıkmış olacak anlamına gelir.

  Rüyada Aşk Duyurusu Görmek

  Rüyada aşk duyurusu görmek, çok müspet ve hayra yorulur. Rüyayı gören kişinin yaşamının iyi tarafa doğru gideceğine, hayallerinin ve arzularının gerçeğe dönüşeceğine, kazanımlarının artış göstereceğine, işlerinin büyüyeceğine ve harika kişilerle iş ortaklıkları yapmış olup, onlar yardımıyla borçlarından kurtuluşa ereceğine ve hayatını sisteme sokacağına delalet eder.

  Rüyada Aşk Mektubu Yazmak

  Rüyada aşk mektubu yazmak, gerçekte de gönül işlerine işaret eder ve rüyayı gören kişinin aşktan yana çok kısmetli ve talihli olduğuna, ihtiraslı bir aşk evliliği yapmış olacağına ve benzerinden yana fayda göreceğine delalet eder.

  Rüyada Aşk Mektubu Almak

  Rüyayı gören kişinin rüyası esnasında tanımadığı bir kimseden aşk mektubu alım yapması, yaşamına güzel bir kişinin gireceği ve onunla memnun bir birliktelik yaşamaya başlayacağı manasına çıkar. Rüyayı gören kişi sevdiği ve hayal ettiği şahısdan aşk mektubu almış olduğunu görecek olursa öyleyse hissiyatlarına bedel alarak, aşkının tek kısımlı olmadığını algılayacak anlamına gelir.

  in A