Rüyada askılık görmek, rüya sahibinin sistemli bir aile yaşamına ereceği manasına çıkar. Rüyayı gören kişi sıcak, huzur dolu ve memnun bir yuva kurmuş olacak, bütün ıstırapını, hüzününü, sorunlarını ve harcadığı çabayı hanenin kapısından içeri girdiği vakit unutmuş olacak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin sevdiği şahsa ereceğine, en büyük hayalinin gerçeğe dönüşeceğine ve yaşama yeni bir girişim yapmış olacağına tabir edilir.  Rüyada Elbise Askısı Görmek

  Rüya sahibinin mutluluğu tadacağına, hayırlı adımlar atacağına, güzel, doğru ve isabetli kararlar alacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin sürpriz olaylarla karşı karşıya geleceğine, talihinin ve bahtının açık hale geleceğine, geleceğinin de kendine hayır getirmiş olacağına yorumlanır.

  Rüyada Elbise Askısı Almak

  Rüya sahibinin ümitlerinin boşamış ol gitmeyeceğine, arzularını yerine gelmiş olacağına, son derece sevindirici havadislerle karşılaşacağına, sevinç verici hadiseler yaşayacağına, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve talihin yaver gideceğine işaret eder.

  Rüyada Kırık Elbise Askısı Görmek

  Rüya sahibinin mal kaybı yaşayacağına, ziyan edeceğine, şu da var ki bütün iç dünyasının alt üzer olacağına, üzülmüş olacağına, sarsılacağına ve üzüntüye gireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin umduklarını bulamayacağına ve manevi manada çöküşe geçeceğine yorumlanır.

  Rüyada Ahşap Elbise Askısı Görmek

  Hayra yorulur ve rüya sahibinin sanki yaşamında düğüm noktası sayılmış olacak sevindirici olayların gündeme geleceğine, hayatının tüm manalarda iyileşmiş olacağına, dualarının bedelini alacağına ve kendini çok huzur, hafiflemiş ve memnun hissedeceğine işaret eder.

  Rüyada Askıda Elbise Görmek

  Rüya sahibinin disiplinli bir yaşamı olacağına, bunun kendine muvaffakiyet, mevki, zafer ve bol kazanç getirmiş olacağına, hayatının program ve plan içinde olması yardımıyla kurulu bir sisteminin olacağına tabir edilir.

  Rüyada Askıda Gömlek Görmek

  Rüya sahibinin makam ve itibar maliki olacağı, meslek yaşamında yükseleceği, kuvvet kazanacağı ve rakipsiz şahıs haline geleceği manasına çıkar.

  in A