Rüyada aslan öldürmüş olmak, kuvvetli bir hasımı mağlup etmeye, kendine haset eden bir kimseden feraha ermeye, düşmanıyla bir araya gelmeye, korktuğundan emin ve emniyetli olmaya, esas yaşamda size husumet eden bir kişinin bütün tuzaklarını karmakarışık etmeye, hasımını kahretmeye, yaklaşmış olan bir riskli bir durumu savmaya tabir edilir.  Rüyada Aslan Görmek

  Rüyada görmüş olunan aslan değişik biçimlerde tabir edilmektedir. Kimi tabircilere göre aslan rüyası, güclü ve cesur bir adam manasına çıkar. Etrafınızda bu şekilde bir şahıs olduğuna ve o kimse ile dostluk kurmuş olacağınıza delalet eder. Kimi zaman da bu şekilde bir rüya, kuvvetli ve merhametsiz bir hasımdır. Rüyada görmüş olunan aslan, kimi vaziyetlerde da başınızdaki amire ya da yöneticinize de tabir edilir.

  Rüyada Aslanla Boğuşmak

  Rüyada aslanla boğuşmuş olan şahıs, güclü bir düşmanla çabaya girer, şayet rüyası esnasında aslanı yenmiş olmuşsa esas yaşamda da hasımına galip gelir. Kimi zaman da bu rüya, çalışanlarına zulmeden bir yöneticiye ve bu şekilde birisi yüzünden yaşayacağınız sorunlara tabir edilir.

  Rüyada Aslan İle Konuşmak

  Bu şekilde bir rüya gören şahsın arkadaş görünümlü bir hasımı vardır ve rüyayı gören kişi bahse konu olan insanla zaman geçirir; beraber oturmuş olup kalkar. Size haset eden ve her zaman kötülüğünüzü istemiş olan bir dostınızdan göreceğiniz fenalığa ya da hasımınızdan çıkar sahip olmaya de delalet etmektedir.

  Rüyada Aslan Pisliği Görmek

  Rüyası esnasında aslan pisliği görmüş olan kimse hem madden hem de manen kimi menfaatler sahip olar. Bu rüya, güclü ve maddi cepheden da kuvvetli birisinden yardım göreceğinize ve onun himayesine girmiş olarak bütün sorunlarınızdan feraha ereceğinize delalet eder.

  Rüyada Aslandan Kaçmak

  Rüyası esnasında aslandan kaçan kimse kimi tehlikeli hadiseler yaşarmış ol ya da birtakım korkulu durumları olur. şayet aslandan korkmadığınız halde kaçıyorsanız, kimi vaziyetlerden kaygı duyacağınıza; ama neticesinde korktuğunuzdan emin olup selamete erişmiş olacağınıza delalet eder. Aslandan kaçan kimse kimi zaman da kuvvetli bir kişiden çekinir.

  in A