Rüyada aslandan kaçmak, şahsın bir hasımı ile karşı karşıya gelmiş olacağına, kendine kötülük yapmış olmak istemiş olan bir kişiden ötürü bulunduğu yeri terk etmeye, riskli durumlarla bir araya gelmeye, kimi zaman da güclü ve ekonomik manada zengin bir şahsın gazabından korkmuş olmaya, başınıza gelmiş olacak kimi belalara delalet eder.  Rüyada Aslandan Korkmuş olmadığını Görmek

  Rüyası esnasında aslandan korkmuş olmadığını görmüş olan kimse hasımın şerrinden emin olur. bu rüya, herhangi bir şeyden tedirginlik duymuş oluyor ya da kaygı ediyorsanız, korktuğunuza uğramayacağınız manasına çıkmaktadır. Kimi zaman da bu rüya çekinmiş olduğunuz ve sevmediğiniz bazılarının esasen muhakeme etdiğiniz gibi olmadıklarının ve onları yakinen tanıyınca gerçek yüzlerinin nüansne varacağınızın işaretçisidir.

  Rüyada Aslan Olduğunu Görmek

  Rüyada kendinin aslan olduğunu görmüş olan kişi, kuvvet ve azamet kazanarak herkes kısımından takdir gören önem derecesi yüksek bir şahıs olur. Bu rüya, görmüş olan kimse için oldukça sevindirici bir rüyadır. Kısa vadede büyük muvaffakiyetler sahip olacağınıza, hükümet işine girmiş olmaya, yönetici olmaya, güclü bir kişinin yanında çalışmış olmaya, bir gruba lider olmaya da delalet etmektedir.

  Rüyada Aslanın Yelesini Görmek

  Rüyada aslanın yelesini gören, buna dokunmuş olan şahıs hükümette bulunmuş olan bir kişinin yanında işe girer. Bu rüya iş yaşamında parlak bir geleceğe, tez zamanda tüm manalarda muvaffakiyetli olup hem madden hem de manen manada yükselmiş olmaya, size göre önem derecesi yüksek olan bir işte muvaffakiyet göstermiş olmaya, kuvvetli ve etki sahibi kişilerin sevgi ve güvenini kazanmaya ve onlar için çalışmış olmaya tabir edilir.

  Rüyada Aslan Burcu Olduğunu Görmek

  Rüyası esnasında aslan burcundan olduğunu görmüş olan kişi, bu burcun özelliklerini taşır ve bu günlerde terfi ederek yöneticilik konumuna yükselir. Değişik bir burçta olanlar için bu rüya hamleye, kimi teşebbüslerde bulunmuş olmaya, çalışmış olmalarından elde edeceği siyah, cesur ve gözü pek bir kişiye, insanların gözünde iyi bir yerde bulunmuş olmaya işaret eder.

  in A