Rüyada aşure pişirmiş olmak, bolluk ve berekettir. Bilhassa aşure gününde aşure pişirmiş olan kimse büyük bir rızka ve nimete kavuşur. Aşure pişirmiş olmak günlük yaşamda parlak bir geleceğe, şahsın geçimini basitçe ve güzellikle kazanmasına, dünyada haneye öbür tarafta sizi beklemede olan hayırlı işlere ve nimetlere işaret eder. Aşurenin içindeki maddeler ne kadar fazlaysa şahsa ulaşmış olacak nimetler, hayırlar ve ihsanlar o kadar çok olur. Rüyası esnasında az madde ile aşure pişirmiş olmak ise az kazanca ve mala işaret eder. Rüyası esnasında aşurenin pişmiş olup dumanının çıktığını görmüş olan kimse yeni bir mesleğe girişir. Bu rüya hem madden hem de manen kolaylığa ve geçim derdinden feraha ermeye da tabir edilmektedir.  Rüyada Aşure Dağıtmak

  Rüyası esnasında aşure pişirmiş olup onu dağıtmış olan şahıs, insanlara yardım edip onların yetersizliklerini tamamlayana ve gereksinme duydukları her şeyi sağlayan, iyi huylu ve yardımsever bir kimsedir. Rüyası esnasında kendisi oturduğu yerdeki insanlara aşure dağıttığını gören, pekçok insanı etkilemiş olacak güzel hareketlerde bulunur. Rüyası esnasında kapı kapı dolaşmış olup aşure dağıtmış olmak, hem hususi hayatınızda hem de iş yaşamanızda sizi beklemede olan güzel hadiselere ve müjdelere de tabir edilmektedir.

  Rüyada Aşure Gününü Görmek

  Aşure günü dini manada pekçok hadisenin yaşandığı ve oldukça hayırlı olmak suretiyle malum bir gündür. Dolayısıyla rüyası esnasında aşure gününü görmüş olan kişi, o yılı bereketle, bollukla, güzellikle ve hayırla geçirir. Rüyası esnasında aşure gününde ibadet ettiğini gören kimsenin duaları kabul olur ve bütün arzuları gerçekleşir. Aşure günü sorunlardan feraha erme, hüzünlerin sona erme günüdür. Dolayısıyla bu rüya sahibi bütün sorunlarından kurtulur.

  Rüyada Aşure Pişirmiş olmanın Psikolojik Tabiri

  Rüyada aşure pişirmiş olmak, şahsın içinde yaşattığı hoşlukların, insanlara yardım etme dileğinin ve güzel namusunun bir inikasıdır. Bu şekilde bir rüya görmüş olan kişi, kimi zaman da karmaşık hissiyatlar içindedir ve büyük bir karar basamakında olup ne şekilde bir karar alacağını bilememektedir.

  in A