Rüyada aşure yapmış olmak, eğer aşure ayında görüldüyse hayırlı bir iş veya bir talih olmak suretiyle tabir edilir. Sezonunda görülmeyen aşure ise, düşüncenizde olmayan bir yerden bir ceza yiyeceğinize ve bu cezadan sonra ödeyeceğiniz toplu miktar paraya işaret eder. Yapmış oltuğunuz aşureyi yediğinizi ve dağıtmış olduğunuzu görmüş olmanız, dostlarınıza ailenize ve çevrenizdeki şahıslara yararı dokunmuş olan bir insan olduğunuza delalet eder.  Rüyada Aşure Almak

  Rüyada bir komşudan veya bir başkasından aşure almış olduğunuzu görmüş olmanız, hayatınızda değişik pozitif gelişmelerin olacağına işaret eder. Sevmiş olduğunuz insanlarda duymuş olacağınız güzel laflara, komşularla ikinizin arasında olan güclü dostluk bağına, nimete ve artan rızka delalet eder. Rüyada sevdiğinizden aşure almış olduğunuzu görmek hayırlı bir işe bahane olacaksınız manasına çıkmaktadır.

  Rüyada Aşure Kazanı Görmek

  Rüyada aşure kazanını gören şahsın rızkı ve evinin bolluku artacak anlamına gelir. Görmüş olunan aşure kazanı ne kadar büyükse bollukunda o kadar büyük olacağına, ufak aşure kazanı ise sahip olulacak bollukun daha biraz olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin aşure kazanını karıştırdığını görmüş olması, iş ve hane yaşamında rahata ve sakinliğe sahip çıkacağına işaret eder. Aşure kazanının hanende olduğunu ve aşureyi kendinin karıştırdığını gören rüyayı gören kişinin hanesinden ömrü boyunca maddi ve manevi rahatlık var olmaz.

  Rüyada Aşure Dağıtmak

  Rüyada aşure dağıttığını gören şahsın etrafında bulunmuş olan sevilmiş olan, sayılmış olan, bununla birlikte lafı geçen bir şahsa delalet eder. Ara sıra rüyada aşure dağıtmış olmak devlet kapısında halledilecek hayırlı bir işe, kimi zaman da menfaatı olan bir kişinin yakınınızda olduğuna işarettir. Aşure dağıtmış olmak umumi olmak suretiyle aile fertleriniz ve dostlarınız arasında sevilmiş olan bir şahıs olduğunuza, devamlı hayırlı işlerle uğraşarak bol dua aldığınıza yorumlanır. Aşure dağıtmış olan şahsın her istediğinin olması ve sağlıklı bir yaşaması manasına da gelmiş olmaktadır. Kimi rüya bilginleri ise, rüyada aşure dağıtmış olmayı şahsın kavuşamadığı kısmetine kavuşması olmak suretiyle yorumlamış olmaktadırlar.

  in A