Rüyada at ısırmış olması, şahsın en yakınları kısımından uğrayacağı bir haksızlığa, hakaret ve iftira içeren kötü konuşmalara belirti olduğu gibi, beklenmedik hadiselere ve kötü hale düşmüş olmaya de tabir edilir. At ısırmış olması şahsa ikiyüzlü davranmış olan bir arkadaşa, hata yapılacak bir evliliğe, bir şahsın asılmış ol niyetini sonradan fark etmeye ve hüzün duymuş olmaya işarettir. At ısırdığını gören kimseler, ekonomik manada da biraz mal kaybına uğrayabilir ya da dolandırıcılık gibi bir hale maruz kalmış olabilirler.  Rüyada Attan Düşmek

  Gündeme gelecek bir terslik veya şahsın yapacağı önem derecesi yüksek bir yanlış neticesinde son derece büyük bir kısmetin elden kaçacağına delalet etmektedir. Evlilik hazırlıkları yapmış olan şahısların son dakikada evlenmiş olmaktan vazgeçmiş olmasına, evlilerin ise yaşadıkları sorunlar sebebi ile boşanmış olma kararı alacaklarına işaret eder. Attan düşmüş olmak bununla birlikte kendisi işyerini kurmuş olan kişilerin iflası ile sonlanacak bir maceraya atılacaklarını ve ellerindeki her şeyi, birikimlerini bu uğurda yitirip beş lirasız kalacaklarını da tabir eder. Attan düşmüş olan kimse kaza geçirir ve rahatsızlık sebebi ile epeyce çalışmış olamaz hale gelir. Umumilikle uğursuzluk ve kötü şans olmak suretiyle değerlendirmelenen rüya şahıs için pek hayırlı sayılmış olmaz.

  Rüyada At Tepmesi

  Şahsın rüyası esnasında bir at kısımından tepildiğini görmüş olması, sevdiği kişilere yaptığı baskıların ters tepeceğini ve ikili bağlantılarında ciddi bozulmalar yaşayacağını, davranışını değiştirmiş olmazsa ancak kalacağını bildirir. At tepmesi kimi zaman da hata yatırımların ya da savurganlık sebebi ile parasız kalınacağının da tabiridir. Henüz evlenmemiş kimseler için sevilmiş olan kimse kısımından alımı yapılacak kötü bir darbenin ve psikolojik bunalımın işaretçisi olmak suretiyle da tabir edilir.

  Rüyada At Isırmış olmasının Psikolojik Tabiri

  At ısırmış olması, korkulan bir kimse kısımından kendine kötülük yapılacağını muhakeme eten şahısların ruh hallerine ışık tutar. Gerçek yaşamlarında devamlı olmak suretiyle fenalığa maruz kalacaklarını muhakeme eten ve bu sebeple ara sıra gerçek dışı saplantılara sahip çıkan kişileri de dikkat çeken rüya, at fobisi olan şahısların de bilinçaltlarından kaynaklanmış oluyor olma ihtimali var.

  in A