Rüyada atanmış olmak, iyi görülmemektedir. Rüya sahibinin sancılı bir devir geçirmiş olacağına, başta ümitleri olmak üste malik olduğu ekonomik ve ruhsal kıymetleri kaybedeceğine, sarsılacağına, çökmüş olacağına ve çaresiz hallere düşmüş olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin altından kalkamayacağı kadar yüklü borçlara girmiş olacağına, gelirinin giderinden çok olacağına, bu halin da kendini epeyce zorlamış olacağına işaret eder.  Rüyada Devlete Atanmak

  Rüya sahibinin uykusunun tam tersine kendini iflasın eşiğine getirmiş olacak işler yapmış olacağına, bütün parasını kaybedeceğine, mali kuvvetini yitireceğine, geçim derdine katlanmış olmak mecburiyetine gireceğine ve tabiri caizse yana yakıla güzel günlerini arar olacağına yorumlanır.

  Rüyada Memurluğa Atanmak

  Rüyada memurluğa atanmış olmak da tıpkı devlete atanmış olmak gibi yorumlanır ve rüya sahibinin hesap etmeden çok riskli işlere atılmış olacağına, muvaffakiyetsiz olacağına, tabir caizse hanedeki hesabının çarşıya uymaması sebebiyle mutsuz, hüzünlü ve hasta olacağına tabir edilir.

  Rüyada Tayin Olmak

  Rüyası esnasında tayin olduğunu gören şahsın yaşamına sefahat, heyecan, zevk ve hareketlilik gelmiş olacak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin kötü, gerginlikli, bitap iş günlerinden uzaklaşmış olacağına, yaşamış olduğu yerden bir süreliğine ayrılmış olacağına, gittiği yerde moral, sukunet ve sevinç bulmuş olacağına delalet eder.

  Rüyada Memur Olmak

  Rüya sahibinin atacağı hata bir atılan adımın karşılıkını çok ağırlığı olan ödemek mecburiyetine gireceğine ve bunun kendine kimi mecburiyetler getirmiş olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin bu halden kurtulmadan huzur edemeyeceğine ve rahatı bulamayacağına yorumlanır.

  Rüyada Bir Yere Atanmak

  Rüya sahibi için müjde ve sürpriz olmak suretiyle kabullenilir. Rüyayı gören kişinin bilhassa de ticaretten yana kısmetlerinin çoğalmış olacağına, kazancın artış göstereceğine, müşteri portföyünün asla ummadığı düzeyde kabarıklaşacağına yorumlanır ve hayırlı işlere yorumlanır.

  Rüyada Yeni Bir İşe Atanmak

  Rüya sahibinin pozitif gelişmeler yaşayacağına ve iyi hallere gelmiş olacağına işaret eder.

  in A