Rüyada hararet söndürmüş olmak, rüya sahibinin pozitif dönüşümler yaşayacağı ve yaşamının, hayallerine yakınlığın arması doğrultunda ilerleyeceği manasına çıkar. Rüyayı gören kişinin her geçen gün kazanç sağlayacağına, ileri gideceğine, tüm insanların eline gelmeyecek kadar büyük ve önem derecesi yüksek fırsatlar sahip olacağına ve gelmiş olacağına doğru emin adımlarla ilerlemiş olacağına yorumlanır. Kişi, ümitlerini kaybetmiş olmadan, yılmadan ve çabalamış olmaktan yılmadan hayatına dört elle yapışacak anlamına gelir.  Rüyada Hararet Söndürdüğünü Görmek

  Rüya sahibinin yaşamış olduğu aksaklıkların yok olacağına, muvaffakiyetinin ve mutluluğunun mani olan şahısların, olguların veya vaziyetlerin da tehlike olmaktan çıkmış olacağına, kaderinin yüzüne güleceğine ve herşeyin istediği doğrultuda ilerlemiş olmaya başlamış olacağına işaret eder.

  Rüyada Hararet Söndürmüş olmaya Çalışmak

  Bir şahsın rüyası esnasında hararet söndürmüş olmaya çalıştığını görmüş olması bahse konu olan insanın artık kendisinde korkularının ve meşakkatlarının üzerine gitmiş olma cesaretini bulduğuna tabir edilir. Rüyayı gören kişinin daha güzel şartlara kavuşması ismine uğraş verdiğine ve çektiği çilenin bitmiş olması için var gücüyle çalıştığına işaret eder.

  Rüyada Yangın Söndürmek

  Rüyada yangın söndürmüş olmak de tıpkı hararet söndürmüş olmak gibi yorumlanır ve hayır olmak suretiyle kabullenilir. Rüya sahibinin kısmetlerinin açık hale geleceğine, işlerinin büyüyeceğine, yiyip içeceği şeylerin genişlemiş olacağına ve şöylece hem dirlik, düzeninin, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına delalet eder.

  Rüyada Hararet Görmek ve Söndürmek

  Rüyayı gören kişinin kendine kar getirmiş olması gayesiyle giriştiği işlerde muvaffakiyet sahip olacağına, bu vesileyle mal varlığını ve parasını çoğaltmış olacağına, daha gösterişli bir yaşam yaşayacağına ve ekonomik manada daha büyük kuvvet maliki olacağına yorumlanır. Rüya sahibinin hem hususi hem de meslek yaşamında kendisini tatmin edeceği, güzel ve olumlu gelişmeler olacak anlamına gelir.

  Rüyada Hararet Sönmesi

  Rüyada hararet sönmüş olması malesef büyük uğursuzluk olmak suretiyle açıklanır. Rüyayı gören kişinin başına melanetli hadiseler gelmiş olacağına ve bunun da kendini derde, ıstırapa ve de yasa boğmuş olacağına yorumlanır.

  in A