Rüyada hararet yakmış olmak, rüyayı gören kişinin mutlu edici sonuçları ile dikkat çekeceği, tüm insanların beğenisini ve hayranlığını kazanç sağlayacağı, şöylece takdir göreceği laflar duyacağı, yüceltileceği ve hürmetin bir kimse haline geleceği biçiminde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin yapacağı önem derecesi yüksek ve güzel işlerin ses getirmiş olacağına ve istediği alakayı göreceğine tabir edilir. Rüyada hararet yakmış olmak, rüya sahibinin yetki ve makam maliki olacağı manasına çıkar.  Rüyada Odun Yakmak

  Rüyada odun yakmış olmak, rüya sahibinin muhakeme etmeden edeceği bir laf veya hesap etmeden atacağı bir adım sebebi ile başının ağrıyacağına işaret eder. Kişi, rahatsızlık verecek işler yapmış olacak sonra da zor zamanlar geçirmiş olacak ve işin içerisinden çıkmaya çalışmış olacak anlamına gelir.

  Rüyada Hararete Odun Atmak

  Rüyada hararete odun atmak, doğru yolu tutmuş olmaya, sorunlarda ve darlıktan feraha ermeye, iş ve ekmek maliki olmaya ve şifa bulunmuş olacak kapıları çalmış olmaya işaret eder.

  Rüyada Hanede Hararet Yakmak

  Rüyada hanede hararet yakmış olmak, rüyayı gören kişinin ev içinde ve mesleğinde daha çok yetki sahibi olacağına delalet eder. Kişi, gerek aile fertleri arasında gerekse iş hayatında malumatı ve deneyimleri yardımıyla herkes kısımından saygınlık görecektir diye tabir edilir.

  Rüyada Hararet Görmek

  Rüyada hararet görmek, gönül hoşluğu yaşamaya ve memnun olacak havadisler alım yapmaya yorumlanır. Rüya sahibinin yüzünü güldürmüş olacak bir takım hadiseler yaşayacağına, ayrı olduklarıyla buluşacağına veya onların yaşayacağı müspet hadiseleri duymuş olacağına işaret eder.

  Rüyada Mangal Yakmak

  Rüyada mangal yakmış olmak, rüyayı gören kişinin geleceğini muhakeme eterek, kimi adımlar atacağına, yeni teşebbüslerde bulunmuş olacağına ve gelirinin arttırmak için hamleye geçeceğine delalet eder.

  Rüyada Hararet Yakmış olmak İçin Odun Toplamak

  Rüyada hararet yakmış olmak için odun toplamak, rüya sahibinin yapacağı güzel işler yardımıyla mesleğinde tek olacağına ve bütün rekabet ettiği kişileri arka tarafında bırakmış olacağına tabir edilir.    

  in A