Rüyada atkı görmek, rüyayı gören kişinin manevi doğrultunun ön programda olduğuna, duygularıyla hareket ettiğine, gönül gözünün samimi davranması nedeniyle her şeyden çok basit etkilenmiş olup, derhal üzülmüş olup, ağladığına yorumlanır. Rüyayı gören kişi bayansa çok anaçtır, erkekse son derece cana yakındır diye yorumlanır. Bu rüya, korumuş olma içgüdüsü yüksek, duyarlı, hassas ve başkalarının acı veren durumlarını kendisine dert edinmiş olan bir şahsın var olduğuyla ile değerlendirmeye tabi tutulur. Rüyada atkı görmek, yaşamta kendisini bir çocuk kadar savunmasız sezmek manasına çıkar.  Rüyada Atkı Örmek

  Rüyada atkı örmek veya atkı ördüğünü görmek mutluluk ve memnunlukla tabir edilir. Rüyayı gören kişinin keyfinin, rahatının ve huzurunun yerinde, sevdiklerinin de etrafında olduğuna işaret eder. Atkı ören bir şahısı görmek de rüya sahibinin halis niyetlerine yorumlanır.

  Rüyada Atkı Takmak

  Rüyada atkı taktığını görmek, rüya sahibinin iç dünyasıyla değerlendirmeye tabi tutulur. Şahsın hissiyatlarının hareketleneceği, kalbinin bir kuş gibi çarpacağı ve tabir yerindeyse neredeyse karnında kelebekler uçuşuyormuş gibi hissedeceği bir evrenin gündeme geleceği manasına çıkar.

  Rüyada Atkı Almak

  Rüyada atkı almış olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin sevinçle başladığı bir işin neticesinde düş kırıklığı yaşayacağına ve hüsrana uğrayacağına delalet eder. Kişi, güzel şeylerle karşılaşmayı umarken melanetle ve uğursuzlukla karşılaşacaktır diye tabir edilir.

  Rüyada Yeşil Atkı Görmek

  Rüyada yeşil atkı görmek sağlıkla değerlendirmeye tabi tutulur. Rüya sahibinin sağlığının ve rahatının yerinde olacağı, dirlik, düzeni ve cicilikle yaşayacağı manasına çıkar. Uzun bir hayata yorumlanır.

  Rüyada Mavi Atkı Görmek

  Rüyası esnasında mavi atkı gören şahsın hayalleri ve dilekleri yerine gelmiş olacak, duaları makbul sayılacak ve rüyayı gören kişi dileği gerçekleşecek anlamına gelir. Yaşamın çoğunluğunun sevinç ve güzellikle geçeceğine, şahsın sahip çıkdıkları sebebi ile kendisini birçok şahısdan talihli olmak suretiyle göreceğine işaret eder.

  in A