Rüyada atlet görmek, rüyayı gören kişiye gelmiş olacak bir ambalaj var anlamına gelir. Bu ambalaj belki büyük belki ufak olma ihtimali var fakat boyutu değişik olsa da ambalajın içindeki pahada büyük bir şeydir. Rüyayı gören kişiyi memnun edecek, işine yarayacak bir mal veya eşya manasına çıkar. Rüyada atlet görmek, bir yandan da rüyayı gören kişinin kendisiyle alakalı olan ve kimseyle paylaşmış olmayı seçim etmediği gerçekleri ile yorumlanır. Rüyada yeni bir atlet görmek, rüyayı gören kişiye tebessüm ettirecek laflara, lekeli atletse hüzne delalet eder.  Rüyada Atlet Giymek

  Rüyası esnasında atlet giydiğini görmüş olan kimse, huzur ve saadet içerisinde bir hayat geçirmiş olacak, ciddi ve illet hiçbir rahatsızlığı olmayacak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin uzun bir yaşamı olacağına, kendisine dikkat edeceği ve dolayısıyla yaşamın kendini yıpratamayacağına yorumlanır.

  Rüyada İç Çamaşırı Görmek

  Rüyayı gören kişinin epeycedir hayal ettiği ve görüşmüş olmak istediği bir şahsın varlığı ile yorumlanır. Bu rüya, rüyayı gören kişinin dileğinin gerçeğe dönüşeceğine ve hayal ettiği şahıs ile buluşacağına delalet eder.

  Rüyada Lekeli İç Çamaşırı Görmek

  Rüyada lekeli iç çamaşırı görmek, rüyayı gören kişinin sevdiği bir şahıs için kimi fedakârlıklar yapmış olması gerektiğine delalet eder. Bu şahıs çok kırdığı veya ihmal ettiği bir şahıs olma ihtimali var. Rüyasının manası da en tez zamanda bu şahsın hatrını alması manasına çıkar.

  Rüyada Atletle Dolaşmak

  Rüyası esnasında atletle dolaştığını gören şahsın keyifini kaçırmış olup, keyfini kaçıracak bir musibetin gündeme geleceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişi sorunlu günler geçirmiş olabilir.

  Rüyada Külot Görmek

  Rüyada külot görmek maddiyatla değerlendirmeye tabi tutulur. İster eski ister yeni külot fark etmeksizin rüyayı gören kişi için kazanç sahip olmaya ve yarar sağlamaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin rüyası, geçimini huzur biçimde sağlayacağı ve darlık çekmeyeceği manasına çıkar.

  in A