Rüyada avize görmek, evlilik yaşantısına yorumlanır. Avizenin parlak ve hijyenik olması hanen hanımının huzur dolu, sakin, anlayışlı ve cefakâr birisi olduğuna delalet eder. Ampulleri sönmüş, eski ve lekeli bir avize ise tam aksi biçimde yorumlanır. Öyleki hane hanımının kötü huylu, sıkıntılı, rahatsız ve işe yaramaz birisi olduğuna bu nedenle de hanede rahatın olmadığına delalet eder. Rüyada avize görmek öte taraftan da iş yaşamındaki muvaffakiyetli yükselişe ve parlak geleceğe işaret eder. Şahsın kariyerinde en üzer noktaya yükselmiş olacağına ve vaziyetin sözü edilebilecek bir gelişme olacağına, rüyayı gören kişinin herkes kısımından tebrik edileceğine yorumlanır. Rüyayı gören kişi için aydınlık ve güzel günler gelmiş oluyor anlamına gelir.  Rüyada Avize Almak

  Rüyada avize almış olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin evlenmiş olarak yeni bir hane açık hale getirmesine delalet eder. Şayet şahıs evliyse öyleyse evliliğinde istediği mutluluğu hayata şansınsa sahip çıkması manasına çıkar. Rüyada avize alım yapmak, haneli şahıs için de yeni izdivaç edecek şahıs için de hayır biçiminde tabir edilir.

  Rüyada Kristal Avize Görmek

  Rüyada kristal bir avize görmüş olan kimse yaşamta kimi meşakkatlar ve engellerle karşı karşıya gelecek ve bir müddet başı bu mevzular sebebi ile ağrıyacak anlamına gelir. Yaşamın zorlaşması ve işlerin kötüye gitmiş olması, birçok aksiliğin de üzer üzere yaşanması biçiminde değerlendirmeye tabi tutulur.

  Rüyada Abajur Görmek

  Rüyayı gören kişinin yaşam karşısında bakışmış ol açısında ilerlemiş olma göstermiş olmasına, her şeye daha esnek bakmış olmaya başlamış olmasına delalet eder. Kişi, saplantılarından ve geri kafalı fikirlerinden arınmış olacak, dünyasını genişletecek anlamına gelir.

  Rüyada Abajur Almak

  Rüyayı gören kişinin yaşamında işi veya eğitimi bu nedenle gündeme gelecek olan ufak bir sorun olacağına ama bu sorununun tez zamanda bertaraf edileceğine yorumlanır. Bu rüya, şahıs için kısa müddetli bir uyuşum meselesi olacağı biçiminde tabir edilir.

  in A