Rüyada avlanmış olmak, rüyayı gören kişinin, asla ummadığı aniden kazanç sağlayacağı bir mükafata veya ırak bir akrabasından miras kalmış olacağına işaret eder. Kazanılan ödülün  veya kalmış olan mirasın, yapılacak işler için cesaret vermiş olacağına ve iş yaşamında yeni kapılar aralayacağına tabir edilir. Aynı vakitde, yapılan çalışmalarda gösterilecek cömertliğin daha büyük kazanımlar olmak suretiyle şahsa tekrar geleceğine delalet eder.  Rüyada Av Köpekleriyle Avlanmış olmak

  Rüyada av köpekleriyle avlanmış olmak, verilen emek bedelinde kazanılan şeylerin rüyayı gören kişi için çok iyi olacağına ve sevilmiş olan şahıslara yardımcı olunup yaşadıkları problemlere çare bulmuş olmak için önayak olunacağına yorumlanır.

  Rüyada Vahşi Hayvan Avlamak

  Rüyada vahşi hayvan avlamak, sorun yaratan vaziyetlerin çözüme kavuşacağına ve iş yaşamında üstün muvaffakiyetler elde edileceğine delalet eder. Rüyayı gören şahsın, epeycedir düşlediği bir mala veya bir mülke çok uyun bir biçimde kavuşmasına işaret eder.

  Rüyada Balık Avlamak

  Rüyada balık avlamak, çaresi beklenen bir sıkıntıdan sevindirici haber gelmiş olmasına, yarım kalmış işlerin tamamlanmasına ve aile yaşamıyla alakalı yeni kararlar alım yapılmasına yorumlanır.

   Rüyada Taze Balık Avlamak

  Rüyada taze balık avlamak, güzel ve hayırlı havadislerin rüya sahibine cesaret vereceğine ve yapılacak işlerde cesaret vermiş olacağına tabir edilir. Eğitim yaşamında alımı yapılacak yardımlara ve bu yardımların rüya sahibini parasal anlamda rahatlatmış olacağına delalet eder.

  Rüyada Bıldırcın Avlamak

  Rüyada bıldırcın avlamak, güzel günler görülmüş olacağına, elden çıkmış olan malların geri kazanılacağına ve yaşanan yetersizliklerin giderilmiş olacağına işarettir. Aynı vakitde, atılmış olan adımların, kıymetinden çok rağbet göreceğine yorumlanır.

  Rüyada Ayı Avlamak

  Rüyada ayı avladığını gören şahsın, haksız kazanç sağladığına, insanları yanıltmış olmaya ve korkutmuş olmaya çalıştığına ve bu biçimde bir yerlerde mevki sahip olmaya çalıştığına tabir edilir. Haram kazanca, kötü niyete ve insanlar arasına fitne sokulmasına da delalet eder.

  in A