Rüyada avakado görmek, çok güzeldir ve sevinç getirmiş olacak gelişmeler yaşamaya, özlem bitirmiş olmaya öyleki özlem gidermeye, bol muhabbette olmaya, keyifli ve zevkli kalmış olmaya yorumlanır. Ara sıra gurbetten dönmüş olan bir kişinin var olduğuna delalet ederken kimi zaman da gurbetten dönmüş olan şahsın rüyayı gören kişinin kendisisi olacağına işaret eder. Her vaziyetde da müspet neticelere işaret eder ve sürpriz gelişmelere, şahsın hem çok şaşıracağı hem de çok mutlu olacağı hadiselerle karşılaşacağı manasına çıkar.  Rüyada Avakado Yemek

  Rüyada avakoda yemek de hoşluklarla karşı karşıya gelmeye ve heyecandan ayakların yerden kesilmesine delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayaliye yatıp kalktığı ve kendisisi için hususi ve büyük olan o günü hayata imkanına ereceğine ve bu vesileyle artık ölmüş olsa dahi gözünün kesinlikle arka tarafta kalmayacağına işaret eder.

  Rüyada Mango Görmek

  Rüyada mango görmek, rüyayı gören kişinin boyunu ve imkânlarını aşan işlere girmiş olmaması gerekmiş olacağına şayet buna cesaret ederse de yolundan dönmeyip, sonuna kadar gitmiş olmasının gerekli olacağına yorumlanır. Şahsın cesaret gerektirmiş olan işlere soyunduğu takdirde geri adım atmamasının kendisisi için hayırlı olacağına yorumlanır.

  Rüyada Mango Yemek

  Rüyada mango yediğini görmüş olan kimse, yüksek bir mevkie gelmiş olması yardımıyla kesilmeyecek öyleki durağan olacak bir gelire erecek ve oturduğu koltukta senelerini geçirmiş olarak çok miktarda paraya erecek anlamına gelir. Hem kısa hem de uzun vadede hayır getirmiş olacak işler yapacak olmaya işaret eder.

  Rüyada Papaya Görmek

  Rüyada papaya görmek, rüyayı gören kişinin cemiyetde önem derecesi çok yüksek bir yeri olacağına, elde edeceği iyi kariyer yardımıyla herkes kısımından büyük saygınlık göreceğine ve işinin ehli birisi olacağına delalet eder.

  Rüyada Kivi Görmek

  Rüyada kivi görmek, iş yaşamına atılmış olmaya, kendisi işini kurmuş olmaya ve başkasının emrinde çalışmış olmaktan feraha ermeye yorumlanır. Yaradan rüyayı gören kişinin alnına kara çalmayacak anlamına gelir.

  in A