Rüyada avret yeri görmek, birçok manalara gelir ve ansızın çok biçimde yorumlanır. Bir yandan sevinç, güzellik, sağlık ve hayır manasına çıkarken bir yandan da uğursuzluk, talihsizlik, bahtsızlık ve melanet olmak suretiyle kabullenilir. Rüyayı gören kişinin başına birçok musibet gelmiş olacağına, gelirinin azalmış olacağına, geçim derdine düşmüş olacağına, illet rahatsızlıklara yakalanıp kurtulamayacağına yorumlanır. Rüyada avret yeri görmek bununla birlikte bereket, bolluk ve nimet olmak suretiyle tabir edilir.  Rüyada Avret Yerinde Kıl Görmek

  Rüyada avret yerinde kıl görmek, kazancın artacağı biçiminde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin işlerinin açık hale geleceğine, program ve projelerinin kendisisi için hayır getirmiş olacağına, bu vesileyle de elinin bollaşmış olacağına yorumlanır. Mülk sahibi olmak manasına çıkar.

  Rüyada Avret Yerini Temizlemek

  Rüyada avret yerini temizlemiş olmak kurtuluş olmak suretiyle açıklanır. Rüyayı gören şahsın, derdini, sorununu ve gözyaşını arka tarafında bırakmış olacağına, güzel günlere ereceğine, rahat ve iyilik içinde yaşamaya başlamış olacağına delalet eder. Şahıs dirlik, düzeni ve zevk bulmuş olacak anlamına gelir.

  Rüyada Bayanın Avret Yerini Görmek

  Rüyada bayanın avret yerini görmek hayra yorulur. Çocuk maliki olmaya, yokluktan ve hastalıktan feraha ermeye, rahata, bolluka ve kısmete işaret eder. Rüya sahibinin uzun yıllar keyifle yaşayacağı bir yaşamı olacağı manasına çıkar.

  Rüyada Erkeğin Avret Yerini Görmek

  Rüyada erkeğin avret yerini görmek iyi görülmemektedir, uğursuzluk olmak suretiyle kabullenilir. Kısmetin ve talihin kapanacağına, yoklukla geçecek günlerin gelmiş olacağına işaret eder. Şanssız hadiseler yaşanmasına ve gözyaşı dökmüş olmaya işaret eder.

  Rüyada Edep Yerinin Görülmesi

  Rüyada edep yerinin görülmüş olması, iyi görülmemektedir. Dinden ve namustan uzaklaşmış olmaya, arsızlık ve yüzsüzlük etmeye, doğru olmayan yollara girmiş olup başkasının hakkını çalmış olmaya, iftira etmeye, dedikoduya bulaşmış olmaya, kötü insanların art niyetlerine kanmaya ve bu doğrultuda adımlar atmaya işaret ettiği değerlendirmesi yapılır.

  in A