Rüyada avret yerini görmek, değişik şekillerde tabir edilir. Rüyası esnasında avret yerini gören ve bundan utanmış olan esas yaşamda da düşüncesi ve namuslu bir kimsedir. Avret yerini gören ve bundan utanmayan şahsın ise gerçekte de haya perdesi yırtılır ve pekçok günahı hiç çekinmiş olmadan işler. Bu rüya kimi zaman da zinaya ya da şahsın kendine elverişli olmayan yerlerde bulunmuş olmasına delalet eder.  Rüyada Avret Yerinin Açık hale geldiğini Görmek

  Rüyada avret yerinin açık hale geldiğini görmüş olan kimse, şayet bu halden huzursuz olmuşsa bu rüya bahse konu olan insanın hayrınadır. Şayet rüyayı gören kişi bu halden huzursuz olmuyorsa, gerçek hayatda hareketlerine ve tutumlarına dikkat edilmesi gerektiğinin ve cemiyet içinde berbat olacak birtakım vaziyetler yaşanabileceğinin işaretçisidir.

  Rüyada Avret Yerini Kapatmak

  Rüyada samimi davranan avret yerini kapatmış olan şahıs haya maliki, tutumları ile cemiyetde hürmet gören ve herkes kısımından sevilmiş olan bir kimsedir. Bu rüya kimi zaman da yanlışlardan dönmüş olmaya, yanlış hareketlerden duyulacak olan pişmanlığa, sapkınlıktan sonra kurtuluşa ulaşmaya, selamet bulmuş olmaya, şahsın toplum arasında güzel bir mertebeye ulaşmış olmasına delalet eder.

  Rüyada Avret Yerine Bakmak

  Rüyada avret yerine bakmış olan kimse bir günah işler ya da zinaya yaklaşır. Bu rüya kimi zaman da utanmayan ve her şeyi mubah gören arsız bir adama, esas yaşamda karşılaşılacak kötü tabiatlı bir kişiye, insanlara haram olan yerlerin gösterilmesine, kendine mahrem olmayan bir şahıs ile ancak kalmış olmaya da tabir edilir.

  Rüyada Başkasının Avret Yerini Görmek

  Rüyası esnasında başkasının avret yerine bakmış olan kimse, dostları ile kötülük yapar ya da elverişli olmayan yerlere gidermiş ol. Bu rüya kimi zaman da güzel olan isminizi yapmış olacağınız yanlışlarla ve yanlış hareketlere kötü hale düşürmüş olacağınıza ya da yaşayacağınız birtakım sorunlara tabir edilir. Kimi zaman da bu rüya ziyanlı arkadaşlar edinmiş olmaya ya da elverişli olmayan vaziyetlerin içinde bulunmuş olmaya delalet eder.

  in A