Rüyada avret görmek, hem pozitif hem de olumsuz biçimde tabir edilmektedir. Bu rüya ara sıra hayırlı çocuklara, paraya, mala sahip çıkmaya, sağlıklı, uzun yaşamaya, keyifli, zinde ve afiyette olmaya yorumlanırken kimi zaman da tam aksi biçimde kısmetlerin kesilmesi, talihin kapanması, çabaların havaya gitmesi, hayallerin yıkılması, huzurun bozulmaya uğraması ve geçimin de zorlaşması manasına geldiği biçiminde kabullenilir.  Rüyada Avret Yerinde Kıl Görmek

  Müspet neticelere işaret eder ve rüya sahibinin yiyip içeceği şeylerin genişlemiş olacağına, elinin bollaşmış olacağına, işlerindeki verimin, bollukun ve karın artış göstereceğine, şahsın eline daha çok gelir geçeceğine bu vesileyle hayatının çok daha sefahatlı hale gelmiş olacağına yorumlanır.

  Rüyada Avret Mahallini Temizlemek

  Rüya sahibinin kendine mülk sahibi olmak getirmiş olacak adımlar atacağına, harcadığı çabanın, meşakkatların ve çilelerin azalmış olacağına, bu vesileyle sağlığının yerine gelmiş olacağına, işindeki verimliliğinin artış göstereceğine, ümitlerinin çoğalmış olacağına ve herşeyin çok daha güzel biçimde ilerlemiş olma göstermiş olacağına işaret eder.

  Rüyada Avret Yerini Tıraş Etmek

  Rüyayı gören kişinin mutlu edici bir sonucu yakalamış olacağına bunun baki olması için çabalamış olacağına, isteklerini, beklentilerini ve hedeflerini yerine getirmiş olacağına, doğru yatırımlar yapmış olacağına, hem madden hem de manen huzura ereceğine, kötü halden iyi hale geçeceğine ve içinde olacağı vaziyetden çok mutlu olacağına işaret eder.

  Rüyada Avret Yerini Yıkamak

  Rüya sahibinin sıkıntılarından, sorunlarından, kafasındaki sual işaretlerinden, yaşamış olduğu çaresizlikten, belirsizlikten ve düştüğü acziyet içerisinde hallerden çıkmış olacağına, ferahlayacağına, huzur nefes alım yapmaya başlamış olacağına, huzur ve saadet içerisinde olacağına işaret eder.

  Rüyada Avret Yerinin Kanaması

  Rüyayı gören kişinin tabir caizse artık yüzünün güleceğine, kurulu sisteminin olacağına, çabalarının bedelini alım yapmaya başlamış olacağına, takdire layık işler yapmış olacağına bu vesileyle saygınlık göreceğine ve kendisisi ile gururlanmış olacağına delalet eder.

  Rüyada Avret Yerinin Öpülmesi

  Rüya sahibinin dönüşüme uğrayacağı, hayat stilini ve yaşama bakışmış ol açısını geliştireceği manasına çıkar.

  in A