Rüyada ay görmek müspet neticelere delalet eder. Kazancın çoğalmış olması ile beraber ev içindeki saadetin ve bolluğunda çoğalmış olmasına, alım kuvvetinin artmasına, kimseye muhtaç olmadan rahatça ve rahatlık içinde yaşamaya, benzerler arasındaki dayanışmaya, uzlaşmaya ve dirlik, düzeni ile bir hayat memnun geçinmiş olmaya işaret eder. Rüyası esnasında ay gören şahsın evi sürekli aydınlık ve rahat olur. Bu şahsın ailesindeki bireylerin birbirine karşı sesleri dahi yükselmiş olmaz zira aile içinde fertlerin birbirine olan hürmetleri sonsuzdur. Olur da bir problem çıkarmış olsa, soğukkanlı bir biçimde, kimse birbirine hürmetsizlik etmeden, haddini aşmadan, aile içindeki huzur dolu platformu bozmuş olmadan, sıkıntın hakkından gelinir. Rüyada ay gören şahsın gerek aile yaşamına gerekse iş yaşamına herkes kısımından gıpta edilir.  Rüyada Ay Doğduğunu Görmek

  Rüyada ay doğduğunu görmek çok mesud edici ve son derece sevindirici bir havadisdir. Rüyayı gören kişi asla ummadığı aniden ufak fakat kendine kocaman saadet getirecek bir şey öğrenecek diye yorumlanır.

  Rüyada Ay Işığı Görmek

  Ağıza düşmeye ve dolayısıyla de üzülmüş olmaya delalet eder. Rüyayı gören kişi için hususi olan ve kimse bilmiş olmasın diye çok gayret harcadığı bir şeyin herkesçe öğrenilmesine ve rüyayı gören kişinin çok kötü hallerde kalmış olup, canının epeyce sıkılmış olmasına işaret eder.

  Rüyada Ay ve Güneşi Beraber Görmek

  Aile büyüklerinden veya çok güvenilmiş olan arkadaşlardan fayda sağlamaya, onlar yardımıyla kötü hallerden ve hüzünden feraha ermeye, bu şahıslara müteşekkir olmaya yorumlanır. Rüyayı gören kişinin içine düştüğü kötü hallerden ötürü kendine yardımcı olacak olan engin yürekli ve iyi kalpli kişilerin var olduğuna işaret eder.

  Rüyada Dolunay Görmek

  En güzel ve en kısmetli işlere sahip çıkmaya ve her dilediği şeye ulaşmaya yorumlanır. Sevinç ve mutluluk manasına çıkar.

  in A