Rüyada ayak parmağı görmek, şahsın bütün işlerine karışan ve umumilikle şahsa ait sırları başkalarına aktarım yapan birinin var olduğuna delalet eder. Bu şahsın haneye girmiş olan çıkmış olan ve akrabaya çok yakın birisi olduğunu fark eden rüyayı gören kişinin yüzleşerek şahsın bütün yanlışlarını ona ileteceğine ve aralarının açık hale geleceğine da belirtitir. Hijyenik ayak parmakları görmek şahıs hakkında iyi konuşmalar yapıldığını, birçok kimsenin rüyayı gören kişi ile çalışmış olmak istediğini ve iyi kalpli birisi olduğunu tabir eder. Çirkin ve lekeli ayak parmağı görmüş olmaksa şahsın bulaşacağı kötü işlerden ötürü bunalım yaşayacağını yalnız bu halin yalnızca kendini değil, aile üyelerini de epeyce zor bir hale sokacağını, şahsın bundan sonraki adımlarında ya da tutumlarında akrabasının güvenmiş ol yetersizliğini hissedeceğini bildirir.  Rüyada Başkasının Ayak Parmaklarını Görmek

  Şahsın aydınlanmış olması ve uzun sürmüş olan uykudan uyanmış olması manasına çıkar. Öyleki bu rüya dostu ve hasımı ayırtmış ol etmek için lazım olan bir fırsatı bulmuş olmak, bu vesileyle şahsa kimin iyilik ettiğini, kimin arka tarafından iş çevirdiğini anlama talihi biçiminde tabir edilir. Başkasının ayak parmaklarını görmüş olan kimse yaşamına karışan ya da işlerini bozmuş olmak için uğraşan rekabet ettiği kişileri belli eder ve onların oyunlarını bozmuş olarak zekice atılımlar yapar.

  Rüyada Çocuk Ayak Parmakları Görmek

  Daha temeli yeni atılmış ya da atılmış olmak üste olan işlere dikkat çeken rüya, sabırlı olmak suretiyle ve vakitinin gelmiş olmasını beklemiş olarak hareket etmek gerektiğine, şahsın istediği amaça birdenbire değil, zamanla, aheste aheste ulaşacağını anlatır. Sevinç verici ufak ve güzel havadisler alım yapmak üste olunduğunu da bildirmiş olan güzel bir rüyadır.

  Rüyada Ayak Parmağı Görmenin Psikolojik Yorumu

  Cinsel cepheden cemiyete karşıt olan arzulara sahip çıkmanın, şuuraltında olmaması lazım olan arzular ve isteklere malik olunduğunun, aile üyelerine karşı dayanılmaz bir arzu duyulduğunun ya da anne baba olan kişiye karşı aşkın sevgiden ötürü onları kimseyle paylaşmış olmak istemiş olmamanın şahısda yarattığı olumsuz ruh haline dikkat çeken bir rüyadır.

  in A