Rüyada ayakkabı kaybolmuş olması iki farklı biçimde yorumlanır. İlki benzerinden ayrılmış olma ya da atışma etme, karı koca arasının açılmasıdır. Rüyası esnasında ayakkabısını kaybeden kimsenin ya karısı hastalanır ya da yaptığı yanlışlardan ötürü eşiyle arası açık hale gelir. İkinci olmak suretiyle ise bu rüya yakın ile arayı bozmuş olma, onlarla bağlantıyı kesmiş olmaya, sıla i rahimi terk etmeye ve yakınlarından ayrılmış olup gurbete düşmüş olmaya delalet etmektedir.  Rüyada Yeni Ve Güzel Bir Ayakkabı Görmek

  Rüyada görmüş olunan yeni ayakkabı hayırlı, namuslu ve ahlaklı bir benzertir. Bu şekilde bir rüyayı gören şayet henüz evlenmemişse söylendiği gibi bir kadınla evlenir. Öbür bir değerlendirme ise sahip olulacak hayırlardır. Rüyayı gören kişi attığı her aşamada muvaffakiyetli olur ve kazanç sahip olar. Eski ayakkabı ise muvaffakiyetsizlik ve iş yaşamında karşılaşılacak zorluklardır.

  Rüyada Kayıp Bir Ayakkabı Görmek

  Rüyada kaybolmuş bir ayakkabıyı yeni ve karlı teşebbüsler, değişik hamlelerde bulunmuş olup oldukça büyük bir kazanç sağlamaktır. Şayet bulunulan ayakkabı tamsa ve dayanıklıysa bu rüya kendisine güvenilmiş olacak arkadaşlar bulmuş olmaya ve iyi arkadaşlıklar kurmuş olmaya delalet etmektedir.

  Rüyada Huzur Ve Ferah Ayakkabı Görmek

  Bu rüya güzel bir geçime, hayırlı havadislere, bollukun artmasına, dünyada huzur ve huzur dolu olmaya, her çeşit sorunlardan kurtulmaya; dar ayakkabı ise geçim darlığına, sorun yaşamaya delalet etmektedir.

  Rüyada Çizmiş olma Giydiğini Görmek

  Bu rüya sezonunda öyleki güzün görmek, hayırlı ve bolluklu bir evreye girildiğine, tüm manalarda rahatı ve mutluluğu yakalamış olmaya, rahatlamış olmaya ve bütün meşakkatları aşarak kolaylığa delalet etmektedir. Yazın ise bu rüyayı görmek, hüzün ve sorundur. Başınıza gelmiş olacak bir takım hadiseler neticende üzülmüş olacağınıza ama sonra rahatlamış olacağınıza yorumlanır.

  Rüyasında Ayakkabısını Sattığını Görmek

  Rüyası esnasında ayakkabısını satmış olan kimse benzeri ile atışma eder ya da ondan ayrılır. Bu rüya aile yaşamında kimi huzursuzluklar yaşarmış ol ve sorun yaşarmış ol.

  in A