Rüyada ayakkabıcı görmek, rüya sahibinin güçlüksüz bir hayatı olacağına, yaşamına kolaylıkların, üstünlüklerin, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, ekonomik manada huzurunun daimi olacağına, zorluk çekmemesi yardımıyla keyfinin yerinde kalmış olacağına, gam ve ıstırap çekmeyeceğine bu nedenle erken yaşlanmayacağına, çökmeyeceğine, güzel, sağlıklı ve hayırlı bir hayat geçirmiş olacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin ferahlık ve sevinç içinde olacağı manasına çıkar.  Rüyada Ayakkabıcı Dükkânı Görmek

  Rüya sahibinin kısmetlerinin hiç eksik olmayacağına, yiyip içeceği şeylerin ve kazanımlarının eksilmeyeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, ticaret ehli olacağına, kendisi işini kurmuş olup başına geçeceğine, şöylece bin bir güçlükte yaşamak zorunda olmaktan da kurtuluşa ereceğine işaret eder.

  Rüyada Ayakkabıcı Olmak

  Rüyayı gören kişinin kabiliyetleri yönünde bir iş ile uğraşacağına, tabir caizse her türlü fedakarlığı göstererek çalışmış olacağına, son derece başarılı olacağına, ilerlemiş olacağına, yeni iş yerleri açma işini gerçekleştirecek veya işini büyütmüş olacak kuvvete ereceğine yorumlanır.

  Rüyada Ayakkabıcıda Çalışmak

  Rüya sahibinin her yerde ve her daim geçerli olacak bir mesleği olacağına bu vesileyle hiç işsiz kalmayacağına, bir işi bozulmuş olsa derhal öbürünün gelmiş olacağına, bunun kendisisi için büyük bir talih olacağına hep talih getirmiş olacağına ve zor günler geçirmeyeceğine işaret eder.

  Rüyada Ayakkabıcıya Gitmek

  Rüyayı gören kişinin elinin bollaşmış olacağına, gelirinin artış göstereceğine, yiyip içeceği şeylerin da genişlemiş olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin umumi olmak suretiyle ruzurlu bir yaşamı olacağına, darlık ve yokluk çekmeyeceğine, geleceğinin kendine hayır ve sevinç getirmiş olacağına yorumlanır.

  Rüyada Ayakkabı Almak

  Rüya sahibinin yeni gelişmelerle karşı karşıya geleceğine, hamleye geçecek imkanlar yakalamış olacağına, yeni iş teklifleri alacağına veya kendine muvaffakiyet, sevinç ve mülk sahibi olmak getirmiş olacak ticaret ortaklıklarına girmiş olacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin son derece sevindirici hadiselerle karşılaşacağına, yaşamına yeni manalar ve kıymetler gelmiş olacağına yorumlanır ve hayırlı işlere belirti ettiği biçiminde kabullenilir.

  in A