Rüyada ayakkabılık görmek, rüyayı gören kişinin, sevdiği ve kıymet verdiği insanlardan bu günlerde son derece sıkıntılı ve hüzün verici kimi havadislerle karşılaşacağına, bu sebeple hemen hemen yıkılacağına, yaşama sevincini yitirecek hale gelmiş olacağına, elinden bir şey gelmediği halde kendini suçlamış olacağına, almış olduğu havadis yüzünden son derece sıkıntılı günler geçirmiş olacağına ve uzun bir müddet süresince kendine gelemeyecek kadar kaygı verici vaziyetlere düşmüş olacağına işaret eder.  Rüyada Ayakkabılık Temizlemek

  Iraktaki bir akrabasından büyük bir rahatsızlık havadisi alan rüyayı gören kişinin, bu havadis üstüne bu yakınının içerisinde olduğu vaziyetin iyi tarafa gitmiş olması için yardımcı olabilecek türlü adımlar atacağına ve bu vesileyle hasta şahısı azıcık olsun memnun edeceğine yorumlanır.

  Rüyada Ayakkabılık Almak

  İş yaşamında veya aile yaşamında son derece sıkıntılı hadiseler yaşayan rüyayı gören kişinin, büyük problemler yaşayacağına, bu problemlerin üstesinden gelmek için kendini fena halde yıpratacağına, yalnız hiç bir şekilde istediği gibi hareket edemeyeceğine ve ziyana uğrayacağına delalet eder.

  Rüyada Boş Ayakkabılık Görmek

  Uzun bir vakit evvel iş yaşamında ve toplumsal yaşamında son derece büyük ihanetler ve hüzünler yaşayan ve bu nedenle hemen hemen insanlara küsen rüyayı gören kişinin, bu günlerde kendi kendine kalmış olmak için büyük gayret sarfedeceğine işaret eder.

  Rüyada Ayakkabılıkta Ayakkabı Görmek

  İş yaşamında çok emek verilerek yapılan çalışmalar ve büyük bir sabır gösterilerek ortaya konmuş olan planlar yardımıyla büyük bir kazanç elde edileceğine, muvaffakiyetli olunacak bir hale gelineceğine yalnız kimi problemler yaşamış olduğu için manevi olacak boş alan yaşayacağına işaret eder.

  Rüyada Ayakkabı Çekeceği Görmek

  Rüyayı gören şahsın, kimi sorunlu ve sıkıntılı vaziyetler yaşayacağına, atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzücü olayların gündeme geleceğine ve bu kadar problem varken daha kötü ve karışık bir devir geçirmiş olacağına ve ziyana uğrayacağına yorumlanır.

  in A