Rüyada ayakkabını tekini yitirmek, şahsın bununla birlikte hem nimetlerle hem de kimi musibetlerle karşılaşmasına delalet etmektedir. Kimi zaman da bu rüya yaşayacağınız ufak çaplı sorunlara, karşılaşacağınız meşakkatlara, iş yaşamında takdir kazandıktan sonra kimi kusurlarınız neticesi kötü durumla karşılaşmanıza, aile içinde gündeme gelecek tartışmalara ya da benzerler arasındaki ufak sürtüşmelere tabir edilir.  Rüyada Ayakkabısının Tekinin Yırtılması

  Rüyada ayakkabısının tekinin yırtıldığını görmüş olan kimse hanımı ile pozitif olumsuz bir takım hadiseler yaşarmış ol ya da şahsın başına türlü hadiseler gelir. Bu rüya hayatınızın tek düze geçmeyeceğini, ara sıra huzur dolu ve sakin bir hayat sürerken zamanla da türlü çalkantılar yaşayabileceğinizi gösterir.

  Rüyada Ayakkabısız Yürümek

  Rüyada ayakkabısı olmadan yürümüş olan kimse, meşakkatle kimi mallar sahip olar ya da meşakkatlardan geçerek ferahlığa kavuşur. Bu rüya şahsın iş yaşamında yaşayacağı meşakkatlara, ara sıra sorun ile sahip olulacak paraya, hanımı ile yaşayacağı tartışmalara, maddi mevzularda zorluk çekmeye de tabir edilir.

  Rüyada Ayakkabısının Üzerine Basmak

  Rüyada ayakkabısının üzerine basmış olan kimse tanıdığı bir bayana haksızlık yapar ya da ona cefa eder. Bu rüya insanlar hakkında devamlı suizan etmeniz neticende türlü zararlarla karşılaştığınızın ve dolayısıyla bu tutumları devam ettirmemeniz gerektiğinin bir göstergesidir.

  Rüyada Ayakkabısını Fırlatmak

  Rüyada ayakkabınızı birine fırlatmış olmak, bahse konu olan insan ile aranızın bozulmaya uğramasına, yaşayacağınız tatsız hadiselere, tartışmalara ve atışmalara, ara sıra geçim derdine, kendisi dileği ile malının bir bölgeni vermiş olmaya, miras bırakmış olmaya, çocukların amal bölüştürmeye de tabir edilir.

  Rüyada Ayakkabılık Görmek

  Rüyada bir ayakkabılık olduğunu ve içinde de birçok ayakkabı bulunduğunu gören şahsın eline epeyce mal geçer. Bu rüya umumilikle dünyalığa, dünyada sahip olacağınız mal ve menfaatlere, kimi zaman da güzel bir geçime, zafer kazanmaya, size hizmet edecek şahıslara, yönetici olmaya ve emri altında bulunmuş olacak şahıslara delalet etmektedir.

  in A