Rüyada Ayetel Kürsiyi okumuş olmak, oldukça sevindirici bir rüyadır. Gören şahsın tüm işleri yolunda gidermiş ol. Bütün istek ve arzularına kavuşur. Korktuğundan emin olur ve her çeşit riskli durumlardan korunur. Bu rüyayı görenin işi kuvveti denk gidermiş ol. Bununla birlikte namuslu ve halis niyetli bir şahıs olmasına, manevi derecesinin yüksekliğine, tüm manalarda huzur ve saadet içerisinde bir yaşam geçirmiş olmasına de delalet eder.  Rüyada Dua Etmek

  Rüyada dua etmek, umumilikle isteğinizin gerçeğe dönmesi manasına çıkar. Bilhassa iyi şeyler için dua etmek her çeşit dileğinizin gerçek olacağının ve şansınızın artacağı, çok huzur ve saadet içerisinde bir devir geçireceğinizin işaretçisidir. Şayet rüyanızda kötü bir dua ettiğinizi gördü iseniz, kimi kusurlarınız olduğuna ve tez zamanda tövbe etmezseniz sorun yaşayacağınıza delalet eder.

  Rüyada Ayet Okumak

  Rüyada ayet okumuş olan şahıs yoksul ise zenginleşir ve mal maliki olur. Şayet bu rüyayı hasta görecek olsa tez zamanda şifa bulur. Bu rüya hayra yorulur. Gören şahsın her biçimde memnun olmasına, huzur dolu ve iyi bir yaşam geçirmiş olmasına, afiyette bulunmuş olmasına, istek ve arzularının gerçeğe dönmesine, tüm tehlikelere karşı korunmasına tabir edilir.

  Rüyada Tekbir Getirmek

  Rüyada Yaradan u Ekber diyen şahsın her çeşit haceti yerine gelir. Bu rüyayı gören bütün sorunlarından kurtulur. Kendine hiçbir şey ziyan vermiş olamaz. Günlük yaşamda ve ahiret yaşamında kendine güzel bir makam verilir. Sorunu mevcutsa yakında rahata kavuşur. Dünya ve ahiret mutluluğu yakalar.

  Rüyada Ölmüş Birisine Ayetel Kürsi Okumak

  Rüyada ölmüş olan bir kişiye Ayetel Kürsi okumuş olmak, o ölünün öbür tarafta güzel bir makamda bulunduğunun ve güzel bir ölümle canını teslim ettiğinin göstergesidir. Bu rüya kimi zaman da şayet o şahısı tanıyorsanız sizden hayır dua beklediğinin ve derhal o kimseye dua etmeniz gerektiğinin göstergesidir.

  in A