Rüyada ayı öldürmüş olmak, şahsın çok epeyce çaba etmek mecburiyetinde kaldığı sorunlardan ve zahmetlerden kurtuluşa ereceği, hasımlarını pes ettirip, neticesinde hak ettiği itibarını bir daha kazanacağını, kuvvet maliki olup işlerini de bir daha sisteme sokacağı manalarına gelir. Ayı öldürmüş olmak şahıs için hayırlı ve iyi bir olayı nitelendirdiği gibi, aile içinde de lafının geçeceği bir iktidara malik olduğu manasına çıkar. Ayı öldürmüş olan şahıs huzura ermenin mutluluğunu ve coşkusunu yaşarmış ol. Sıhhat problemleri yaşayan kimseler için kısa müddet neticesinde iyileşeceklerinin de müjdesini vermiş olan rüya, küslüklerin biteceğini de müjdeler.  Rüyada Ayı Avladığını Görmek

  Rüyayı gören kişinin etrafında bulunmuş olan kötü niyetli ve uyanık kişilerin oyunlarının bozulacağı, şahsa ziyan vermiş olmak üste olan bir hasımın son anda alt edileceği manalarına geldiği gibi, ayı avlayan şahıs esas yaşamında da kendine yapılan bir haksızlığı günışığına menfaattır. Haksızlığa ya da asılsız ve kasıtlı suç yüklenen şahısların kendisilerini anlatım edebilecek zemine ereceklerine ve bu halden feraha erip, eski saygınlıklarını bir daha kazanacaklarına da yorumlanır.

  Rüyada Ayıya Bindiğini Görmek

  Şahsın iş yeri ile alakalı son derece büyük sorumluluklar alacağına, kendinden mevki olmak suretiyle üstün bir kimseden yardım görüp, kendisi işinin başına geçeceğine ve büyük, önem derecesi yüksek bir projede çalışmış olma dostlarının tebriklerine mazhar olacak bir mutlu edici bir sonuca imza atacağına işaret eder. Ayıya bindiğini kazanan kimse kuvvet kazanır ve camialeri yönetmiş olacak kadar büyük bir mevkiye ulaşır. İslami olmak suretiyle ise şahsın gayrimeşru bir bağlantıya girmiş olarak günah işlemiş olacağına atıfta bulunmuş olarak şahısı günahları mevzusunda uyarır.

  Rüyada Ayı Öldürmüş olmanın Psikolojik Yorumu

  Şahısların gerçek hayatlarında kendisilerine ziyan vermiş olan şahıs ya da hadiselerden feraha erme gayretlerini göstermiş olan rüya, kimi zaman da geçmiş hayatda son derece büyük sorunlu vaziyetler yaşayanların, içerisinde olduklerı evrede de birtakım korkulara malik olduklarını, insanlara güvenmiş olmak mevzusunda problemler yaşadıklarına ve ikili bağlantılarında devamlı olmak suretiyle avantaj sağlamaya çalışmış olup, kuvvet gösterisinde bulunduklarına yorumlanır.

  in A