Rüyada ayrıldığını görmek, esas manasına benzerlik gösterecek biçimde yorumlanır ve rüya sahibinin içine düşeceği çaresiz ve acziyet içerisinde hadiseler karşısında yapayalnız kalmış olacağına, çok zor günler geçirmiş olacağına, üzülmüş olacağına ve yıpranmış olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi yaşayacağı kimi problemler karşısında çözümsüz kalmış olacak, tabiri caizse sancıdan kıvranmış olup durmuş olacak, şifalara ve çarelere ulaşmış olmak için var gücüyle çabalamış olacak anlamına gelir.  Rüyada Sevgiliden Ayrıldığını Görmek

  Rüyayı gören kişinin uğursuzluk yaşayacağına, sıkıntılarla ve sorunlarla karşı karşıya geleceğine, geçim derdine düşmüş olacağına, işlerinin, sisteminin ve yaşamının da alt üzer olacağına yorumlanır ve zor günlerin işaretçisi olmak suretiyle kabullenilir.

  Rüyada İşten Ayrıldığını Görmek

  Rüyayı gören kişinin iş yaşamında yeni işlere atılmış olmak istediğine, başka piyasalarda de faaliyette bulunmuş olmak ve hizmet vermiş olmak için adım atacağına, bunun için lazım alt yapıyı oluşturmuş olmanın yollarını bulmuş olmaya çalışmış olacağına işaret eder.

  Rüyada Benzerinden Ayrıldığını Görmek

  Rüya sahibinin aksaklıklarla karşı karşıya geleceğine, mutsuz ve hasta olacağına, borçlanmış olacağına, parasal anlamda kuvvet kaybedeceğine, sorun ve sıkıntı çekeceğine, ticarette ziyan edeceğine ve en kötüsü de yakın zamanda yanından hiç kimseyi göremeyeceğine işaret eder.

  Rüyada Nişanlıdan Ayrıldığını Görmek

  Rüyayı gören kişinin alacağı hata kararlar ve uygulamalar neticende kurulu sisteminden olacağına, parasız ve işsiz kalmış olacağına, geçim derdine düşmüş olacağına, aile içindeki rahatını ve iyi halini kaybedeceğine işaret eder.

  Rüyada Ruhun Vücutdan Ayrıldığını Görmek

  Rüya sahibinin kuvvet, kudret, hikmet, erdem ve fazilet maliki olacağına, arif ve bilgin kimseler arasına girmiş olacağına, insanların yolunu aydınlatmış olacağına, onlara hocalık edeceğine, nasihat vermiş olacağına bu vesileyle cemiyetin başta gelen ve itibar gören seyrek insanları arasına girmiş olacağına delalet eder.

  Rüyada Denizin İkiye Ayrıldığını Görmek

  Rüyayı gören kişinin mucize gibi gelişmeler yaşayacağı, normal dışı hadiselere şahitlik edeceği ve çok şaşıracağı manasına çıkar.

  in A