Rüyada ayrılık görmek, pek cici manalar taşımaz. Yaşamta ortaya çıkacak kimi karmaşalara, huzursuzluklara ve meselelere delalet eder. Rüyayı gören kişinin kimi kimselerle düşmanlık içinde olmasına, keyifinin ve rahatının kaçmasına, her gün çoğalmış olan sorunlarla karşılaşmasına yorumlanır. Yaşamın iyi tarafa gitmiş olması gerekirken, kimi uğursuz ve arsız şahıslar sebebi ile tam aksine her gün daha allak bullak bir hale gelmiş olmasına işaret eder.  Rüyada Sevgiliden Ayrılmak

  Rüyayı gören kişinin arkadaş sandığı şahıslardan yiyeceği darbeye delalet eder. Kişi, arka tarafında duracağını, zor gününde dayanak olacağını, dara düştüğü vakit kendine şahitlik yapacağını zannettiği şahıslardan kötü durumla karşılaşacak ve esasen inandığı şeylerin boş olduğunu anlayacaktır. Bu rüya güvenilmiş olmaması lazım olan şahısların varlığı ile açıklanır.

  Rüyada Ayrılık Havadisi Almak

  Rüyası esnasında ayrılık havadisi almış olduğunu görmüş olan kimse kimi tatsız laflar işitmiş olabilir veya kimi tatsız hadiseler yaşayabilir. Sorunlu bir platforma ve depresif bir ruh haline işaret eder. Rüyayı gören kişi için meşakkatli günlerin yaklaştığı manasına çıkar.

  Rüyada Ayrılık Acısı Çekmek

  Rüyayı gören kişinin kısa müddetli bir sorun yaşayacağına ve bunu haddinden çok dert edinmiş olarak, kendisini yüksek derecede yıpratmış olmasına delalet eder. Bu hadisenin neticesinde konfor ve rahat olacağı gibi şahıs kendisini üzdüğüyle kalmış olacak, çektiği sorununun da, güçlükün de esasen ne kadar lüzumsuz olduğunun nüansne varacaktır.

  Rüyada Terk Edilmek

  Rüyada şahsın kendini terk edilmiş olmak suretiyle görmüş olması, çevresinde muvaffakiyetini ve mutluluğunu çekemeyen şahısların varlığı ile açıklanır. Bu şahıslar rüyayı gören kişiyi engel olmaya çalışmış olan, art niyetli şahıslar olmak suretiyle tasvir edilirler. Bu rüya bununla birlikte geçmişe saplanıp kalmış olmanın da göstergesidir.

  Rüyada Terk Etmek

  Esas manasına benzerlik gösterecek biçimde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin kafasını boşaltmak ve rahat bulmuş olmak için bir yere gitmiş olma isteğinde olduğunu gösterir.

  in A