Rüyada ayva toplamak, şahıs için daha yeni yeni adımları atılmış olan ve fikir basamakında olan bir işin gündeme gelmiş olması ve kısmetlerin artması ile tabir edilir. Rüyayı gören kişi ansızın çok ayva topladığını görecek olursa, oldukça zengin ve kuvvetli kısmetlere kavuşur. Bu rüya sevinç manasına da geldiği için toplanmış olan ayva sayısı kadar büyük mesud edici gelişme yaşanır Ayva toplamak bununla birlikte şahsın akrabasının büyüyüp genişlemiş olacağına, yeni bebek müjdeleri ve evlilik havadisleri alınacağına, daha kalabalık ve birbirine ihtirasın bir aile olunacağı manalarına da gelir.  Rüyada Ayva Yemek

  Umumilikle şahıs için iyi tarafa yorulmuş olmaz ve gündeme gelecek önem derecesi yüksek bir olay neticesi çekilmiş olacak acıya, gözyaşına, ıstırapa, unutulmuş olmayacak hoşa gitmeyecek bir hadiseye delalet eder. Ayva yemek kimi zaman da rahatsızlığa delalet eder ve şahsın hayat nitelikini düşürmüş olacak bir huzursuzluk sebebi ile epeyce sorunlar yaşayacağına işaret eder.

  Rüyada Ayva Bitkisi Görmek

  Şahsın soyu ile alakalı bir rüyadır ve sezonunda görmüş olunan, yeşil yapraklı bir ayva bitkisi, şahsın yakın sayısının artacağını, çok sayıda evliliğin gerçeğe dönüşeceğini, yeni bebeklerin dünyaya geleceğini yön gösterdiği gibi, sararmış yaprakların olduğu ayva bitkisi da tersi biçimde, vefat havadislerinin geleceğini ve yaşlı kimselerden kimilerinin yaşama gözlerini yumacağını bildirir. İleri yandan ayva bitkisi gören şahsın iş hayatı da, kişisel yaşantısı da her hususta talihli geçer. Bilhassa para mevzusunda ciddi bir birikim maliki olunacağını, altın ya da kıymetli takı bakımından da şahsın sözü geçer bir varlığı olacağını işaret eder. Yapılan işin ehli olmak ve ticarette üstün muvaffakiyetler sahip olmak gibi manaları da vardır.

  Rüyada Ayva Toplamanın Psikolojik Yorumu

  Yasaklara karşı duramayan ve gizli saklı işlere, tüm insanların onay verdiği şeyleri yapacak olmaya meyilli şahısların şuur atlarından kaynaklanmış olan bir rüyadır. Umumilikle gün içinde geçiştirilmeye çalışılan fakat alt taraftan alta yasak şeyleri yapmış olmak istemiş olmanın de anlatımıdır. Ayva toplamak bununla birlikte desiseye ve başkalarının hakkına sahip olmaya çalışmaya müsait şahısları de işaret eder.

  in A