Rüyada azarlanmak, rüya sahibinin olgunlaşmış olmasına, hayata karşı deneyim kazanmasına, acı veren durumlara karşı güçlenmiş olmasına ve tabir caizse aklının başına gelmiş olmasına sebep olacak hadiselerle karşılaşacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişi hayatın idrakine varacak, kusurlarından ibret alacak, kendini işine ve akrabasına adayacak anlamına gelir. Gündeme gelecek kimi kötü hallerin peşinden kaybedilenden çok kazanım sahip olmaya yorumlanır.  Rüyada Sevdiği Kısımından Azarlanmak

  Rüya sahibinin moralinin bozulmaya uğramasına sebep teşkil edecek kimi hadiselerle karşılaşacağına veya bu şekilde laflar işitmiş olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin hiç istemeyeceği şeylerle karşı karşıya geleceğine, üzülmüş olacağına, sinirlenmiş olacağına ve gerginlike girmiş olacağına işaret eder.

  Rüyada Birisi Kısımından Azarlanmak

  Hayırlı işlere işaret eder ve rüya sahibinin cemiyetde ön programa çıkmış olmasına, takdir edilmesine ve iyi biçimde anılmış olmasına sebep olacak işler yapacağı manasına çıkar. Rüyayı gören kişinin yapacağı hayırlı ve uğurlu işler yardımıyla güzel laflar duymuş olacağına ve dua alacağına tabir edilir.

  Rüyada Öğretmiş olman Kısımından Azarlanmak

  Harika ve müspet bir rüyadır ve rüya sahibinin kendinden hem yaşça büyük hem de gelenekli, bilgi sahibi ve deneyimli bir insandan çıkar göreceğine, onun yardımıyla kolaylık sahip olacağına, sıkıntılarını daha huzur biçimde çözmüş olacağına ve derin bir nefes alım yapmayı başarmış olacağına işaret eder.

  Rüyada Baba Kısımından Azarlanmak

  Rüya sahibine aile büyüklerinden gelmiş olacak bir iyiliğe yorumlanır. Rüyayı gören kişiye işten ve yaşamtan yana bildiklerini aktarım yapacak, ona akıl verecek, hem maddi hem de manevi olmak suretiyle dayanak olacak bir şahsın varlığı üstünden açıklanır. Rüya sahibinin bu insanın öğütlerine kulak vermiş olması halinde karlı çıkacağı ve işinin kuvvetinin de denk gideceği manasına çıkar.

  Rüyada Patron Kısımından Azarlanmak

  Rüyayı gören kişiye mülkünden ve parasından vermiş olarak yardımcı olacak, kuvvetli olduğu kadar da bonkör, yardımsever ve iyi kalpli birinin var olduğuna işaret eder.

  in A