Rüyada aba görmek, karşılaşılan olumsuz hadiselerin aile yaşamına aks etmesi ve bu nedenle aile saadetinin ve iş rahatının bozulmaya uğramasından dolayı son derece sıkıntılı dönemler geçirileceğine, bu sebeple son derece büyük problemler yaşanılacağına, bu problemlerin üstesinden gelmek ve meydana gelen kayıpları karşılamak amacıyla bu günlerde bir seyahate çıkılacağına ve bu gezi sırasında kazanılan bilgi ve tecrübeler yardımıyla işlerin yoluna konmuş olacağına, dert ve problemlerin yok edileceğine ve büyük bir rahatlamış olma gündeme geleceğine işaret eder.  Rüyada Aba Giymek    

  Rüyayı gören şahsın, iş yaşamı içinde son derece problemli ve çıkmazda olduğu bir evrede işlerinin zamanla daha da kötüye gideceğine, hem madden hem de manen büyük bir kötü durumla karşılaşacağına, kısa vadede önem derecesi çok yüksek fireler vermiş olacağına yalnız karşısına asla ummadığı aniden çıkmış olan fırsatları değerlendirmiş olarak içerisinde olduğu problemlere çözüm üreteceğine delalet eder.

  Rüyada Keçe Görmek   

  Rüya malikinin, karşılaştığı pekçok dert ve problemleri, yaşamış olduğu zor dönemlere ve kaybettiklerine rağmen asla yapmayı murad ettiği şeyden dönmediğine, insanların itirazlarına ve itiraz etmelerine rağmen fikrinden dönmediğine ve bu halden dolayı insanları kendine küstürdüğüne işaret eder.

  Rüyada Keçeli Kalem Görmek   

  Rüyayı gören şahsın, muhabbet duyduğu kişilerin bütün ısrar etmelerine ve karşılaştığı tüm problemlere rağmen yılmadan kararlılıkla sürdürdüğü işten son derece fazla kar ele edeceğine, bu vesileyle problemlerinin üstesinden geleceğine, kötü hallerden hemencecik sıyrılacağına ve içerisinde olduğu ziyanları ve borçları bitirmiş olacağına işaret eder. Aynı vakitde, rüyayı gören kişinin çok sevgi dolu ve kaliteli bir insan olması nedeniyle insanlarca çok sevilip değer verildiğine delalet eder.

  Rüyada Kara Keçeli Kalem Görmek   

  Rüya sahibinin yılmadan sürdürdüğü çalışmış olmasından düşlediği ve umduğu kadar verim ve kazanç alamadığına, bu nedenle yapmış olduklarından ötürü içinde çok az bile olsa pişmanlık olduğuna yorumlanır.

  in A